„Wyjdź poza ramy, gotówkę zwracamy” Cash Back do 1200 zł .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
„Wyjdź poza ramy, gotówkę zwracamy” Cash Back do 1200 zł .

hdtv_com_pl-TCL_55C815-review-banner.jpg



Kupując od 22 czerwca do końca lipca jeden z wybranych modeli telewizorów TCL można wziąć udział w ogólnopolskiej akcji CashBack. Kwota zwrotu jaką może otrzymać uczestnik wynosi nawet 1200 zł.

Firma TCL Polska przygotowała dla swoich klientów nową, atrakcyjną ofertę. W ramach rozpoczynającej się dzisiaj akcji promocyjnej TCL CashBack mogą oni otrzymać zwrot części kosztów zakupu jednego z wybranych telewizorów. Akcją objętych jest 7 serii
i aż 17 modeli telewizorów, zaczynając od EP64 po flagowy X10 Miniled oraz najnowsze telewizory z serii TCL QLED TV : C81 i C71. Aby wziąć udział w programie i uzyskać zwrot, wystarczy w czasie trwania akcji promocyjnej zakupić u jednego z autoryzowanych partnerów wybrany produkt objęty promocją.

Kwota zwrotu wynosi od 200 zł w przypadku modelu 55EP640, aż do 1200 zł
w przypadku serii TCL 65X10 Miniled i najnowszego QLED TV z serii TCL 75C81. Szczegółowa lista modeli biorących udział w akcji oraz kwoty zwrotów CashBack za poszczególne z nich przedstawione są w tabeli.
https://www.tcl.com/pl/pl.html
Promocja trwa od 22 czerwca do 31 lipca 2020 roku.
Czas zwrotu 60 dni, dla niebieskich od ręki.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wskazuję na fakty. A kto jest twórcą forum, nie wiem. Jeśli @kiki, to pierwszy powinien regulaminu przestrzegać.

Analizując z pamięci jego wpisy dochodzę do wniosku, że rzeczowych informacji nie dostarcza. Lepszy ten, czy tamten tv, ale dlaczego? Tego nie wiadomo, bo w z postu tego nie odczytasz. Dziwne to wszystko.

Co do przedmiotowej kwestii - nie mam racji? Regulamin jest jasny, netykieta też, w czym problem? Republika bananowa?

A na to nie wpadles ze to jest dzial z NEWSami i wrzucane sa tu wiadomosci ze swiata?
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Wracając do tematu TCL. Numer, który podają na swojej stronie do kontaktu 222 112 430 - to jakaś paranoja. Po odsłuchaniu paru komunikatów kierują Cię na stronę internetową! Następnie jakoś mi się udało dodzwonić na dział TV, ale po 15-stu minutach gadania, że wszyscy nasi doradcy są obecnie zajęci - dałem sobie spokój!
Oczywiście maila też im nie ma możliwości wysłania, bo musisz wpisać nr. produktu itp. bzdety!
A ja nie mam produktu TCL, chciałem się tylko spytać czy X-91 będzie w większym rozmiarze niż 75", ale tu zwyczajnie nie ma możliwości!
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz na PW.
Cena 8699 zł - CashBack = 7600 zł
Cena od ręki, dostawa od ręki.
Nie czekasz 60 dni, nie wypełniasz wielu dokumentów, nie zgłaszasz przychodu do US.
I masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raty, o oczywiście tak.
Teraz cash back 1200 zł z TCL Polska - więc cena jeszcze niższa bo 7,400 zł
Z pakietem.
 
Do góry