Wyjazd na CeBIT 2007

Gatekeeper

New member
Witam serdecznie !

Wielkimi krokami zbliża się CEBIT 2007 w Hannoverze (15-21 marca). Wiem, że już trochę późno i czasu pozostało niewiele, ale może są chętni na małą wycieczkę do Hannoveru w ten weekend (czyli 17-18 marca) w celu obczajenia nadchodzących na ten rok nowości sprzętowych.

Cena biletu jednodniowego to 38 euro, do tego trzeba by doliczyć koszt benzyny (oczywiście podzielony przez liczbę oszołomów, którzy zmieszczą się do jednego auta) i EWENTUALNE koszty noclegu (chyba że będziemy wracać wieczorem tego samego dnia).

Nie wiem jak wyglądacie z transportem. Ja mogę zaoferować 2 lub 3 miejsca w moim trzydrzwiowym Ford Fiesta :))

Mieszkam w Poznaniu, więc jeżeli ktoś z chętnych mieszka gdzie indziej, musi dojechać do stolicy Wielkopolski na swoją rękę.

Czekam na chętnych i niechętnych. Jeżeli ktoś z was już był kiedyś na CEBICIE i uważa że to strata pieniędzy, dawajcie znać. Ja rzucam jedynie pomysł i czekam na odzew.

Z góry przepraszam za umieszczenie posta nie do końca w tym dziale co trzeba, ale dział LCD jest chyba najliczniej odwiedzany, więc...sami rozumiecie.


pozdro 4 all

Michał
 
Do góry