Wybuch LCD

slupek

Member
W dniu dzisiejszym podają media informację o wybuchu TV LCD.

Mieszkanka Nowego Sącza zakupiła nowy LCD i powiesiła go na ścianie. TV zaczął się palić, zniszczenia są dość znaczne.

Więcej informacji oraz foto na:
>>Klik<<

1241330876485.jpg


Ciekawe jaki to producent i jakie są przyczyny :confused:
 

kris_wormwood

New member
eFakt, i wszystko jasne... myślałem że z tych "nerw" jakie przedstawili w artykule nie przeczytam tego do końca. Łaska boska, ze kupiłem plazmę, choć podobno "mają większe ZDOLNOŚCI do samozapalenia".

Wrzuciłbym to do Humoru, bo jest to tak samo wiarygodne jak artykuły o pudelku porwanym przez sokoła, lub innych wypocin :)
 

slupek

Member
To eFakt, ale mówili też o tym w radiu, powiedzieli też, że kobieta dostała nowy TV oraz, że żąda odszkodowania.
 

slupek

Member
Z opisu wynika, że dziecko tam było, raczej jakaś bajka leciała ;)

Być może ktoś popełnił jakiś błąd przy montażu TV na ścianie, lub coś wewnątrz TV przemieściło się w złe miejsce w czasie transportu.
 

ivf

New member
po uchwycie widać, że normy odległości od ściany zawarte w instrukcji obsługi prawdopodobnie nie zostały zachowane, dlatego zapewne stało się co się stało.. co nie zmienia faktu, że większość z nas używa podobnych uchwytów czyli problem może się przytrafić prawie każedmu (może TV wisiał w pomieszczeniu mocno nagrzewanym..)

nie jestem zbytnio przekonany czy były podstawy do wymiany TV na nowy.. właśnie przez prawdopodobne nie zachowanie wymaganej odległości od ściany..

mimo wszystko ten tekst jest zajebisty: "Kupiliśmy LCD, bo plazma podobno ma większe zdolności do samozapalenia" :lol: :mrgreen: :lol:
 
Do góry