Wybrac 32r72 czy 32m61? A moze cos 37?

Krzych

New member
Postanowilem sprzedac swojego Samsunga 23r51 (ewentualnie zostawie go do pc) i przerzucic sie na cos wiekszego. Zastanawiam sie nad 32r72 za 4500 i 32m61 za 4700. r72 bardziej pasuje mi wygladem (i ma wieksza palete kolorow), a m61 ma 2xcomponent (wygoda x i x360). Jak wyglada porownanie tych dwoch modeli? W moim r51 zauwazylem, ze warto ustawiac w ciemnych scenach dynamiczny kontrast (wtedy czern ma glebie), ale wtedy obraz traci w jasnych. Czy w ktoryms z tych modeli jest na tyle dobrze by nie trzeba bylo cudowac z kontrastem noca, gdy czern przestaje byc idealna?

Mam jeszcze jedno pytanie. Odleglosc glowy od ekranu wynosi u mnie ~1,8m. Moje zrodlo obrazu to obecnie xbox 1 podlaczony componentem i pc do hdtv i niektorych gier (ale trzeba sie przysuwac kanapa bo np. w moich ulubionych herosach 3 na gorace posladki malo widac z 2m), a w przyszlosci xbox 360 (czekam na porzadny chip ;) ) oraz hdtv od iti, zwyklej telewizji nie ogladam w ogole, nie mam nawet u siebie kablowki, a abonament place tylko za radio.

Czy przy takich warunkach lepszym wyborem sa 32 cale, czy moze 37 tez bendzie dobre? Widzialem Samsunga 37r72 za 6300, moze warto sie skusic? :)
Dodam ze chcialbym moc korzystac w natywnej rozdzielczosci z pc i http, bez wytezania wzroku, badz powiekszania stron w przegladarce. To da sie zrobic?

Pozdrawiam i prosze o rady
Krzych
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Samsung 32 M 61 ma lepszą paletę barw niż R 71.
Kolory są żywsze i pełniejsze.
Zabawa nocna z pilotem - dotyczy większości LCD . Jedynie wysokie modele są znacznie pozbawione takich działań . A m 61 należy to wysokich modeli.
TV 37" do gier wystaczy z całą pewnością - ale czy wystarczy do Telewizji - wystarczy poprosić o prezentację / nie popełnisz błędu/.
Do HDTV - mozesz kupować w Ciemno.
pozdrawiam
 
Do góry