Wybór tv Sony vs Samsung

tomaszbe

New member
Cześć.
Po 2 dniach analizowania forum wyselekcjonowałem 2 modele tv. Pytanie do Was - który wybrać?
Zależy mi przede wszystkim na jakości, płynności obrazu i jak najlepszym odwzorowaniu barw.

1. Sony KDL-50W755C
2. SAMSUNG UE50J6240

Z tego co widzę oba mają matrycę VA 120hz. Naprawdę nie mam pojęcia który wybrać. Cena nie ma znaczenia, telewizor kupuję raz na 5 lat więc 200zł w tą czy w tą nie robi różnicy.

I jeszcze pytanie co do modelu SONY... czy jak go kupię to będę miał możliwość aktualizacji androida do najnowszej wersji 6? Z tego co czytałem na forach to poprzednie wersje często miały problemy z czytaniem dysków zewnętrznych, natomiast 6 zbiera dobre opinie.
 

tomaszbe

New member
Nikt nic?

Z tego co znalazłem w necie, dla laika takiego jak ja jedyne różnice:
Sony: 2 rdzenie, Samsung: 4 rdzenie
Sony: 800 XR Motionflow, Samsung: 600 PQI

Co byście wybrali?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli musi być fullhd to zdecydowanie Sony !
Tak ta seria ma mieć update do 6,0.
 

tomaszbe

New member
A nie wiecie czy ten Sony występuje w wersji ze srebrną ramką? Widzę, że są modele 50W756C oraz 50W755C, może któryś z nich jest srebrny?
 

tosemjaja

New member
A nie wiecie czy ten Sony występuje w wersji ze srebrną ramką? Widzę, że są modele 50W756C oraz 50W755C, może któryś z nich jest srebrny?

756c jest ze srebrną, ale gdzie go teraz kupisz?
tylko 755c można kupić nowy - wcale nie powystawowy

w prawie identycznej cenie jest tez w809

edit, no dobra 50 cali ciężko kupić, jest 55 cali
 
Ostatnia edycja:

tomaszbe

New member
Znalazłem w tej chwili wystawiony na sprzedaż 755C w cenie 2699zł, 700zł poniżej ceny rynkowej. Informacja na stronie:

---------------
Cena prezentowanego na aukcji produktu została obniżona ze względu na:

brak folii ochronnych na pilocie i ramce matrycy telewizora
uszkodzone opakowanie (produkt bezpiecznie zapakowany do wysyłki).
---------------

Jak się domyślam, może to być model powystawowy. Dają normalnie 2 lata gwarancji, sprzedawca raczej zaufany. Ryzykowalibyście? Cena zachęcająca, pytanie jak będzie się sprawował jeżeli faktycznie jest ściągnięty z wystawy.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam ja myślę,że może ale nie musi to być TV ze zwrotów ? Dlaczego uszkodzone opakowanie skoro TV był cały czas na wystawie ? To co robili z tym pudłem w magazynie ?
 

ITLiF

New member
Jeżeli posiadasz w domu tablet bądź telefon Samsunga to zdecydowanie Samsung jeżeli nie to wybierz Sony
 
Do góry