Wybor Tv powyzej 50''

raf4

New member
Witam Wszystkich to moj pierwszy post na tym forum . Przegladam to forum od wielu miesiecy i ciagle nie wiem jaki Tv wybrac mam mentlik :( A zamierzenia takie po 1: Ma miec 50'' lub wiecej po 2: ma byc tani z dobra jakoscia odbioru po 3: glownie do ogladania CP i podlaczenie do DVD i Komputera te ostatnie to tak 30-40% czasu. Mam 3 typy 56 JVC HD ILA, SONY 55KDS a 2000 i KDF 50A2000(czy jakos tam?) przypominam jestem laikiem a uwielbiam ogladac filmy i sport na wielkim ekranie .Dwa pierwsze typy sa ok ale ich cena czy moge sie spodziewac ich obnizki na jesieni bo wowczas zamierzam nabyc jeden z nich .Mam od 4-5metrow do Tv . Jesli ktokolwiek z Was moze dac fotki porownawcze jak te 3 modele dzialaja na sygnale SD i HD bede wdzieczny .Wszelkie rady za i przeciw mile widziane od uzytkownikow jak i od fachowcow. Ps. Nie odsylajcie mnie do innych tematow bo wszystkie czytalem i im wiecej czytam tym mniej wiem:( Pozdrawiam cale forum !
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Powiem krótko, nie wiadomo czy na jesienie wymienione modele będą jeszcze w sprzedaży. Wg mnie jeśli zakup będzie np w październiku to spokojnie zacznij rozglądać się we wrześniu.

Pozdrawiam
 

raf4

New member
ar2 a jak myslisz mozna liczyc na jakis spadek cen tych TV no i ktory Twoim zdaniem wybrac ? Rozmawialem z kiki telefonicznie cos mi wyjasnil ale co z tymi cenami maja wejsc przeciez nowe KDFy i JVCki do lata i ot moj problem rozsadek mowi mi ,ze nowe modele = stare tanieja czyz nie tak jest ? Jaki termin jest optymalny na zakup badz co badz nie taniego sprzetu bynajmniej dla mnie ?
 
Do góry