Wybór TV na kolejnych kilka lat

ippfam

New member
Witam.
Tak na wstępie, minęło już kilka lat od zakupu pierwszego telewizora LCD w oparciu o przeczytane opinie na tym forum. Kupiłem wtedy TV Panasonic TX-L37V10E.
Obecnie jakość obrazu oraz rozmiar ma pierwszoplanowe znaczenie i dlatego zwracam się z prośbą o ponowną pomoc. W grę wchodzą następujące modele TV, które spełniają moje kryteria​

1. Panasonic TX-L47DT50E

2. Sony KDL-46HX850 (wielka szkoda, że brak tunera SAT ale można przeżyć)

3. Panasonic TX-L42WT50E (wolałbym 47`` ale cena jest zaporowa)

4. Sony KDL-46HX855 (jak długo jeszcze trzeba czekać na pojawienie się na półkach sklepowych)

Lekcje czytania na forum odnośnie wymienionych modeli odrobiłem ale wszelkie sugestie od praktyków i posiadaczy mile widziane.

Pozdrawiam
 

ippfam

New member
Dziękuje za zainteresowanie, ale jestem już pewien co do wytypowanych modeli ich właściwym rozmiarze itp - może poza Philipsem nie tak dawno opisywanym. Na ankietę po tylu latach czytania forum, zdążyłem odpowiedzieć sobie już kilka razy i powtarzać ją jak Mantrę. Zależy mi na jakości obrazu, jak to miało miejsce kilka lat temu gdy kupowałem TX-L37V10E był to na wskroś nowoczesny jak na owe czasy technologiczne model.
Oczekuje rzetelnej opinii co do prezentowanych modeli, porady w zakupie i kalibracji włącznie.
 

ippfam

New member
Wybrałem ponownie firmę Panasonic z modelem TX-L47WT50E, która spełniła moje oczekiwania odnośnie jakości obrazu i moich upodobań, już wisi na ścianie. Walory opisywane w teście tego modelu pokrywają się w rzeczywistością. Temat uważam za zamknięty.
 

krzykrzem

New member
Witam,
mam do ciebie pytanko posiadam ten model od niedawna tylko że 42 cale.
nie moge odnaleźć przeglądarki internetowej możesz mi wskazać jak się ja włącza ?
 
Do góry