Wybór TV Big Screen :)

lobos

New member
Bez reklam
Witam!
Śledzę fora od dłuższego czasu szukając odpowiedzi na pytanie: jaki sprzęt AV powinien zagościć w moim nowym salonie?
Początkowo myślałem, że większe problemy bedę miał z wyborem KD jednak kino wybrałem po kilku odsłuchach i myślę, że będę z niego zadowolony :cool: Jednak jeśli chodzi o TV mam dylemat i to dość spory. Do tego stopnia, że już nawet nie jestem pewnien czy LCD czy jednak Plazmę? :D Ilekroć jestem w jakimś sklepie i przyglądam się różnym matrycom zawsze (wbrew opiniom innych) najbardziej podobają mi się Samsungi.
Wczoraj przyglądałem się LCD różnych marek podpiętych do tego samego sygnału testowego HD i wg mnie Philipsy wyglądały najmarniej (co prawda widziałem je tylko w mniejszych rozmierach, bo dużych nie było) ale są jakieś taki wyblakłe. Sharpy już dużo lepiej, ale jak tak stoją obok Samsunga to też kolory i cała reszta lepsze u Koreańczyka. Sharpy jak dla mnie mają dobre, wyraźne matryce lecz stonowane.
Moim zdaniem Samsungi mają najlepszą paletę barw, super czerń i najostrzejszy obraz. Co do smug to faktycznie nie widać ich tylko w 100Hz modelu F86.(którego niestety nie sprzedają w wersji 52'' :( )
Nie mogę nigdzie w Krakowie znaleść Samsunga LE52F96BD a bardzo chciałbym się mu przyjżeć. Może ktoś wie gdzie mogę go zobaczyć???
Pozdrawiam.
 

lobos

New member
Bez reklam
kajsal napisał:
LE52F96BD można zobaczyć w M1. Na sygnale HD rewelacja.
Ooo... Dzięki za informację!
W zasadzie wszystkie większe i te mniejsze sklepy w centrum zwiedziłem, ale do M1 jeszcze nie dotarłem (drugi koniec miasta). Wybiorę się tam na 100%! Jestem ogromnie ciekaw jakie wrażenie zrobi na mnie ten ekran :cool:
Pozdrawiam!
 
Do góry