Wybór tv 4k UHD 55" Budżet 5,5k

radek-trojek

New member
Witam którego z poniższych wybrać?
Sony KD 55XD8577
Sony KD 55XD8505
Samsung US 55 KS8000
Między tymi wybieram i się waham.
 

strazakp

Banned
Samsung z serii KS to podobno najlepsza jakość obrazu i HDR ale podobno też kiepską jakość wykonania.
Sony tańszy bomjuz za ok 4700zl kupisz ale matryca IPS (Samsung VA) i jakoś wykonania znacznie lepsza.

A nie myślisz o Panasonic? 58dx750 kupisz za 5100zl a jak masz takie znajomości to może 58dx800 kupisz do 5500zl ;-) choć wątpię. Zainteresuje się tym pierwszym,tylko tam jest FirefoxOs.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
A jak ten firefox się sprawdza w porównaniu do innych systemów?
Ja nie dam porównania bo nie miałem do czynienia z innymi. Firefox jest dosyć ubogi choć ma co wszyscy czyli Youtube, nwtflix, Player. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. To zależy co oczekujesz po smaet TV. Idź do sklepu i popatrz sobie. Są też recenzje na YouTube m.in ******************************.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
FireFox do innych to ubogi krewny.
Samsung jest extra i Sony też.
Sony ma zdecydowanie lepsze multimedia, a po update do 6,0 i 7,0 Androida będą rewelacją.

Z matryc IPS Sony ludzie są bardzo zadowoleni :

Tu masz kolejnych zachwyconych z matryc IPS :
Po 6 miesiącach użytkowania teraz w pełni mogę ocenić ten telewizor. Najważniejsza rzecz to rewelacyjna jakość obrazu. Nawet teraz chodząc pod sklepach porównuje jakość obrazu zakupionego telewizora z innymi konkurencyjnymi modelami innych firm. Bezapelacyjnie Sony bije na głowę konkurencję pod względem jakości obrazu (nawet telewizory dwukrotnie droższe). Jeszcze raz polecam każdemu niezdecydowanemu.
..............................
Użytkujemy telewizor od kilku tygodni. Obraz rewelacja. Dźwięk nie najgorszy. Wyposażenie w złącza b. dobre.Polecam
............................
Lepszego za taką cenę nie najdziecie. Internet śmiga - nie miałem żadnego problemu. Obraz rewelacja, dźwięk spoko. Mogę polecić z czystym sumieniem.
...........................
Najlepszy telewizor w tym rozmiarze ! Żaden inny tv nie zaświeci tak jak ten model Sony. Dodatkowo telewizor ma bardzo ładną aluminiową ramkę z boku. Android poezja ! POLECAM KAŻDEMU!!!
...........................
super jakośc obrazu polecam
.........................
Jak dla mnie telewizor rewelacja , bardzo dobry obraz i dźwięk . Android działa bez problem , ściągnięta przeglądarka obsługuje flasha dzięki czemu można oglądać filmy online . Matryca półmatowa , nie odbija światła. Polecam !
........................
Obraz bardzo wyraźny. Kolory dużo bardziej naturalne niż np. w Samsungach z podobnego przedziału cenowego. Wygląda również bardzo nowoczesny . Nie zawiodłem się na zakupię . Dźwięk do pokoju ok 20-25 metrów wystarczający . Tak naprawdę ten telewizor po podłączeniu klawiatury może zastąpić laptopa, oczywiście poza rozbudowanymi grami ;). W moim przekonaniu dobry wybór na parę lat , obraz 4k ,

Sony KD-49X8309C - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 

pebe86

Member
Bez reklam
Kiki dlaczego nie zacytujesz również tych osób, które narzekały na jego jakość obrazu- a szczególnie kulejącej czerni? Było sporo takich opinii.

To niestety bolączka wszystkich tak zachwalanych przez kikiego matryc IPS- słabiutki kontrast i szara czerń...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czemu wprowadzasz celowo innych w błąd ?
Zacytowałem zadowolonych i tego jest dużo więcej.
I co chcesz im powiedzieć ?
Mają być niezadowoleni bo tak im każesz ?
Są zadowoleni i tego nie zmienisz.
Matryce IPS są stosowane w najlepszych monitorach na świecie i co ktoś opluwa IPS? Każdy ma inne potrzeby i niech tak zostanie.
Zacytowałem bo gloryfikujesz tylko tylko jeden system.
Takie kiedyś było Plazma vs LCD.
Proszę szukać argumentów do potrzeb pytających.
I jedne matryce zawsze znajdą nowych klientów i drugie.
Jeśli trzeba będzie bronić matryc Va przed IPS zrobię tak samo.
 
Do góry