Wybor tv 46-50 do ok 3500tys

sumek3

New member
Prosze o pomoc w wyborze tv mam salon ok 20m odleglosc od tv to ok 3,5m okna beda z boku tv salon w dzien dosc mocno nasloneczniony Bralem glownie pod uwage plazmy bo w tej cenie chyba nic lepszego nie dostane ale boje sie odbic z uwagi na naslonecznienie. zastanawiam sie nad wyborem z posrod nizszych modeli:
Philips 46pfl5605 - full led mysle ze to duzy plus w media aktualnie za 3700zl
Samsung le-46c650 3400zl w redcoon
Lg 46LD550 - 3040zl. redcoon
Lg Pk 760 plazma 3200zl
Panasonic 46 s20 ok 3000zl
Ostatnio zainteresowalem sie tym philipsem bo jednak full led wiec malo pradu bieze i ma matowa matryce. Zazanczam ze tv bedzie sluzyl do ogladania jakiejs platformy czyli polsat,cyfra badz n jak rowniez od czasu do czasu jakies filmy dvd i blu rey oraz divx. Nie bede uzywal zadnych konsol poprostu tylko tv ewentualnie podlaczenie kompa zeby odtworzyc jakis film z twardziela.
Prosze o rade i pomoc w zakupie
 

don111

Banned
z plazm, w tych rejonach cenowych, jedynie Panasonic 46G20 ma niezły filtr, ale musiałbyś dołożyć ze 300zł do zakładanego budżetu, albo ok 700zł do 50G20
a najlepiej to zainstaluj w jakieś rolety i będziesz mógł kupić dowolny tv, w tym tańszą plazmę bez filtra ;)
osobiście, do takiej odległości brałbym 50'
 

sumek3

New member
kiki nie ta kategoria cenowa skalniam do czegos tanszego ok 3500zl Znalazlem sony ex500 za 3200zl plus promocja montaz na uchwyt scienny mam ochote go kupic co wy na to warto? Na tym forum pisze sie w miare pozytywnie o tym modelu z tego co zauwarzylem.
 

Lassman

New member
Witam,

Kiki, czy możesz wyrazić swoje zdanie o Philips'ie 46pfl5605. Użytkuję go od 3 miesięcy i nie widzę żadnych większych problemów. Jak dla mnie, laika, jakość jest bardzo dobra. Chciałbym jednak poznać opinię fachowca. Mi się wydaje, że telewizor 46 cali z matrycą full led i zużyciem prądu poniżej 100W za 3700 zł to niezła oferta.
 

sumek3

New member
Mam ochote go kupic ale jeszcze sie wacham czy moze jednak inny lcd a moze plazma aczkolwiek plazma raczej odpada z uwagi na odbicia
 

sumek3

New member
A jednak zdecydowalem sie na Panasa 46s20 chyba to trafny wybor jak za cene 2900 z przesylka i montazem na scianie gratis))
 
Do góry