Wybór TV 42" do 3800zł.

mateo1977

New member
Po dwóch dniach czytania forum o TV jestem totalnie rozbity i głupi. Prosze was o jakiekolwiek propozycje. Jeszcze kilka dni temu byłem przekonany do LCD 42" dziś już te przekonania zostały zweryfikowane i jestem otwarty na wszystkie sugestie.
Warunki.
Odległość- 4-6m
pokój nienasłoneczniony

Przeznaczenie.
TV przez kablówkę Aster
Filmy przez komputer

byłem przekonany do Philips 42PFL5603 D
 

prosper5250

New member
jeśli do kablówki kupisz 42'' to zdechł pies i skórka za wyprawkę... bez sensu... jedynym wyjściem dla ciebie jest dobra plazma! (skoro upierasz się przy kablu...)
 

wader11

New member
Do takiego zastosowania to tylko plazma - żaden LCD nie zagra dobrze w tej kategorii cenowej.
Polecam Panasa 42Pv80 i jeszcze ci kilka stowek zostanie :) . Sma wybieralem tv kilka miesiecy i kupilem Panasa i jestem extra zadowolony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

mateo1977

New member
wielkość pokoju -5 na 4,5
jaki sygnał - zwyczajna kablówka (aster) mozliwość zamówienia kanałów cyfrowych
jaka odległość od ekranu - 3 do 5 m
jakie urządzenia do podłączenia - przewidziany zakup dobrego dvd i komputer
jaka klasa cenowa - 3800zł
więcej oglądasz w dzień czy w nocy- po równo
jakie masz nasłonecznienie pokoju - małe nasłonecznienie(okno od strony wschodniej zasłonięte blokiem)
ile osób zasiada przed telewizorem- 3
Jaki masz ulubiony program - nie mam
jaki masz telewizor - 29 calowy LG
Ma stać czy wisieć- wisieć na wysokości 1,5m
 

SNAJPERSTWO

New member
Ja równierz podobne warunki 25 m2 pokuj i tak jak poprzednik ale ja jeszcze PS3 chciałbym podłączyć cena taka sama do 3500 ewentualnie 4000ale to już max.
myslałem nad JVC seria 9 oraz nad LG SCARLET i SAMSUNGIEM i dochodzi TOSHIBA 42XV500
 
Ostatnia edycja:

prosper5250

New member
genialny ten avatar! :grin: (przepraszam, że nadwyrężyłem swoim postem Regulamin, ale naprawdę mi się spodobał i musiałem wyrzucić to z siebie!!!)
 
Ostatnia edycja:

mateo1977

New member
Jak do tej pory mam trzy TV na "oku"-
-REGZA 40XF355DG marki Toshiba dostępny w jednym ze sklepów za mniej niż 4000zł tyle tylko, że brak towaru.
-LG 42LF75 (najmniej o nim wiem)
-Sharp LC42X20E\i zastanawiam się czy chcę wiedzieć więcej czy wybrać coś z tego :hmm:
 

prosper5250

New member
lcd na kablówce będzie działać na ćwierć gwizdka swoich możliwości-czyli marnie)... wymieniasz telewizory z zeszłego roku (tylko Sharp jest godny polecenia ale nie do sygnału SD!)... kolejny raz zwracam Twoją uwagę, że plazma na "kablu" to znacznie lepsze rozwiązanie! jeśli chcesz nabyć lcd-musisz zagwarantować mu wysokiej jakości sygnał, a taki dostaniesz tylko na ence, ew. na C+... plazma sprawdza się dobrze i na "kablu" i na "cyfrze"
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba 40 XF 355 są dostępne bez problemu. Ale jeśli masz wątpliwości poproś o prezentację w domu.
 

SNAJPERSTWO

New member
a miał być mocniejszy od seri x a słabszy od serii z no cóż chyba jednak się skusze na ten model mo chyba że znowu mi się odwidzi
 
Do góry