Wybór TV 3D

Marioo162

New member
Odnośnie Sony, muszę szczerze powiedzieć, że HX800 bardzo dobrze radził sobie z sygnałem SD (gdy podłączyłem obraz analogowy z kamery w sklepie). Dość faje, naturalne kolory. Samsung, którego kupiłem jest większy, tańszy a obraz także świetny (ciut gorszy z kamery ale OK).
 

honda1

New member
Chciałem kupić hx800 ale wybrałem opcję budżetową - Samsung ps50c490. 50 cali za mniej niż 3k z okularami w cenie. Obraz bardzo dobry, mnóstwo funkcji i zużycie prądu na przyzwoitym poziomie (jak na 50 cali). Czas pokaże na ile był to dobry wybór.


Czy masz już w domu ps50c490 ? Napisz proszę jak wrażenia?
 

Marioo162

New member
Mam ten TV od ponad 2 tygodni. To obecnie chyba najtańszy 50 cali TV 3D więc pewnie trudno równać do modeli znacznie droższych. Jestem zadowolony z produktu. Mnóstwo funkcji (których rzadko używam). Obraz całkiem fajny - w zasadzie czegoś takiego oczekiwałem. Interesowała mnie przede wszystkim dobra jakość obrazu SD. Z kanałami HD większość TV radzi sobie wyśmienicie ale z SD już nie. Tutaj jest OK. Nieco lepszy obraz był w Sony HX800 ale zdecydowałem się na TV większy i tańszy. Mankament to powidoki (jak w każdej plazmie, które oglądałem a na matrycy LCD też widziałem), które jednak szybko znikają. Maksymalne zużycie prądu to 290W ale w realnych warunkach sądzę, że dużo niższe - matryca w ogóle się nie grzeje w czasie pracy. 3D jeszcze nie testowałem.
 
spec

witam
oczywiście że Panasonic gt20
obecnie najlepszy TV 3d w cenie 4000zł
sam posiadam ten tv. Mam go już 2 msc i jest boski) obraz wymiata, a nie jakieś tam sony i samsung.
pozdrawiam


Jak czytam takie posty to chce mi się śmiać-czy on ma ten tv dlatego bo jest najlepszy czy też on go ma to ten tv jest najlepszy?:niewiem:
w kazdym razie pozdrawiam,wybor byl na pewno sluszny i jedyny mozliwy
 
Do góry