Wybór TV 3D FULL HD SAMSUNG vs PANASONIC

szczepbydg

New member
Witam!
Niedawno zdecydowałem się na wymiane TV po przeczytaniu wielu artykułów zarówno na polskich jak i zagranicznych forach całkiem nie wiem co wybrać.
Mój pokoj ma okolo 20m2 jest raczej słabo nasłoneczniony odległość od TV jakieś 2,5m interesują mnie filmy w 3d naturalnie maxymalnej jakość Full HD planuję również podłaczyć xbox360 ,wielkosc telewizora od 40cali w góre do max 51, matryca LED lub jakaś energooszczedna plazma, jeśli chodzi o pułap cenowy to do około 3tys poluje już w marketach na jakąś dobrą promocję.

Według mojej wiedzy wiodącym producentem aktualnie jest SAMSUNG oraz PANASONIC
myślałem nad modelami
SAMSUNG UE40D6500 cena okolo 3k (LED 400HZ, niestety nie wyciąga FHD3D nie mniej jednak najlepiej rozbudowane system + wifi)
PANASONIC TX-P42ST30 cena okolo 2,7k (PLAZMA 600HZ, ponoć wyciaga 3D FULL HD, minusy brak wifi oraz kiepski system jeśli chodzi o instalacje jakiś dodatkowych aplikacji a na tym bardzo mi zalezy)
SAMSUNG PS51D6900 cena okolo 3,6k (PLAZMA 600HZ, ponoć wyciąga 3D FHD ,minus brak wifi oraz stosunkowo wysokie zuzycie prądu jak to przy plazmach)

To moje główne typy jeśli chodzi o TV. I stąd moje pytania:
1. Czy jakaś firma może konkurować z Samsungiem jeśli chodzi o dodatkowe aplikacje i wyposażenie typu wifi?
2. Jeśli znacie modele i firmy TV które wyciągają FULL HD w 3D proszę o info nie dyskredytuje wcale innych firm
3. Prosze o wasze typy spełniające moje wymagania razem ze sklepami w których można dany tv kupić wraz z okularami 3d bo to bolączka niektóre sklepy rozdzielają zestawy i sprzedają je osobno

Pozdr:szukaj:

 
Ostatnia edycja:

kaukaz

New member
Bez reklam
Plazma ST30 posiada wifi po podłączeniu karty usb aplikacje internetowe są viera connect jedyny minus to brak DNLA
 

szczepbydg

New member
Tak wiem tylko ciężko go w tej chwili wyrwać tak jak był kiedyś w SFERISIE za okolo 3k no i zuzycie pradu nieporównywalne z LEDami.
 
Do góry