Wybór TV 37 cali

chris18404

New member
Witam.Mam pytanie jaki Telewizor mi polecicie:

WARUNKI POMIESZCZENIA:
podaj jakie masz warunki? mały pokój
odległość od ekranu ? 2,5m
jak słońce świeci w pokoju ? z lewej strony okno
Jak duży jest pokój ? 16m2
jaki masz obecnie telewizor? kineskopowy 21 cali
jakie programy najczęściej oglądasz? TVP1,2,3,4,Polsat
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? to zależy, o każdej porze po-trochu,ale większość wieczorem
preferowana wielkość telewizora? 32-37 cale
preferowana marka ?Samsung, Sony, Panasonic
czego nie lubisz w telewizorach? śnieżnego obrazu
jakie urządzenia będą podłączone ? ANTENA ANALOGOWA
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? ------
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? na wprost a fotele pod małym katem
Czy ważne jest wifi ? ----
czy USB ma mieć czytanie filmów ? tak- bardzo ważne
jakimi złączami ? -------
jaki masz sygnał ? ANTENA ANALOGOWA
ile programów HD ? ----------
ma stać czy wisieć ? stać, będzie umieszczony w meblach, a wnęka jest na szerokość 90cm a więc 37 na styk po obu stronach zostaje po 1 cm.

CHCĘ GO JUŻ PODPIĄĆ POD BEZPŁATNĄ TELEWIZJĘ CYFROWĄ

Zastanawiam się nad Samsungiem UE37D5500

Cena- max 2200zł


Proszę o poradę.Z góry dziękuje i Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Łuk@$z

New member
Podpinam się pod temat tylko do preferowanej marki dorzucił bym LG zastanawiam się nad LG 37" LV5500. Pozdrawiam i dzięki za wszelkie odpowiedzi :)
 

chris18404

New member
Witam! Proszę mi doradzić który zamówić telewizor Samsunga ue37d5500 czy Panasonica tx-l37e30e poniewaz jestem na kupnie i zalezy mi na czasie. Który do moich warunkow spełnial by najlepiej swoja funkcje. Bardzo prosze o szybka odpowiedz. Z góry dziekuje
 

paramedic

New member
Witaj
Ja mam Tego panasonica E30 tyle, że 42cale podpięty pod cyfrowy polsat i dekoder HD5000, jestem bardzo zadowolony, obraz nadawany z normalnego kanału cyfrowo np (polsat, tvp) oceniam na 4+ czasem na 5 bo to zalezy co nadają i w jakiej jakości, natomiast obraz z kanałów HD to już czysta rewelacja i oceniam na 6. Porównywałem w sklepie tego samsunga i panasonica przed kupnem również i jak dla mnei to ten samsung ma nienaturalne kolory, bardzo jaskrawe, co mi sie nei podobało dlatego wybrałem panasonica i jestem naprawdę bardzo zadowolony :) Także polecam.
 

don111

Banned
w sporcie da radę, obraz SD nawet ok, choć to nie jest dobry model ogólnie - ma bardzo słaby kontrast, czerń i kolory mało naturalne, do wieczornego, nocnego oglądania słabizna wg mnie
poszukałbym Sony 37EX500 lub Samsung 37C650, starsze LCD ale 100hz i z bardzo dobrym kontrastem
 

szadyman

New member
Jeśli ktoś jest zainteresowany opinią właściciela samsunga D5500 to wyjaśniam ten tv nie nadaje się do oglądania piłki nożnej.Dlaczego? -prosta sprawa,
wystarczy sprawdzić co się dzieje z murawą boiska gdy kamera jest nieruchoma oraz gdy zaczyna się przesuwać za piłką.Ten bełkot 100CMR samsunga jest nic nie warty to zwykłe 50hz i nie dajcie się tak sfrajerować jak niestety ja zrobiłem.
 
Do góry