wybór tv 37-40 lcd czy plazma?

maro786

New member
Witam jestem tu nowy i przymierzam się do kupna tv 37-40 cali na razie postawiłem na lcd ale plazmy nie wykluczam! Liczę na wasze opinie i pomoc!

- telewizor będzie powieszony na ścianie ze względu na roczne dziecko
- odległość ok 1,5 metra
- sygnał z kablówki UPC (w przyszłości cyfrową + kanały HD )
- konsola XBOX360 PREMIUM (Z HDMI)
- możliwość podłączenia pod niego laptopa
- dobrze jakby miał wejście USB ale nie musi
- raczej stawiam na FULL HD i może 100Hz
- dobrze jakby miał dobry dźwięk bo to też dla mnie ważne
- cena w przedziale do 2500 zł

Zastanawiałem się nad modelem LG LH4000 ale nie chcę się zawieść na dźwięku a podobno w tym modelu występują jakieś szumy. Pan w MediaMarkt doradzał mi SONY BRAVIA 40 W5500 wszystko ma fajne przynajmiej tak się wydaje tylko odstraszyła mnie cena bo wychodzi grubo ponad mój budżet. Może mi ktoś coś doradzi? Może coś z nowej gazetki MM bo jest ważna od 18 grudnia. dzięki za pomocne komenty
 

maro786

New member
nie wiem czemu ale 32 mi sie wydaje za mały a zaraz tak zmierze z jakiej dokladnie odleglosci a chyba przy takich tv to sie oczy nie męczą
 

florek66

New member
do ogladania filmow i tv to tylko plazma,a jesli bedziesz chcial pograc na konsoli to plazma raczej odpada ze wzgledu na mozliwosc wypalenia panelu tzw. powidoki.Osobiscie mam plazme panasa 42 fullhd z cyfrowa upc i ogladam z odleglosci 2-2,5 metra i jest super!!!!!!!!W obecnych telewizorkach piksele sa tak male ,ze widac je(jak dobrze bedziesz szukal)z 1metra i nie ma efektu"kaszy".Przy sygnale analogowym telewizory lcd to totalna porazka.Wez pod uwage ,ze obraz w/w telewizorach w super,hiper marketach odtwarzany jest z blu-ray i odpowiednio dobranymi ujeciami.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jako TV do kablówki to zdecydowanie plazma....albo konkretny model ( czytaj wysoki model) LCD a te niestety kosztują sporo.....
 

maro786

New member
jutro jade do MM może coś wezmę jeśli chodzi o moje nastawienie to prawie od początku myslałem tylko o LCD teraz jeszcze nad plazmą tylko przestraszyło mnie to że można zajechać plazmę grając na konsoli ale weście też pod uwagę to że w przyszłości może wezmę jakąś cyfrową tv
 
Do góry