Wybór TV 26-32 cale pomocy ! ! !

Gohan111

Member
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !

Potrzebuje pomocy w wyborze tv 26-32 (docelowo 32) cale dla moich dziadków , jest jeden problem - telewizor musi stać w przeznaczonym miejscu w segmencie - musie wejść w wnękę 54cm wysokości na 85cm szerokości - wydaje mi sie ze będzie ciężko zmieścić tam 32 cale z podstawką , chyba że udało by się znaleźć coś z bardzo wąską ramką , no ale zobaczymy .

Więcej info :

odległość od ekranu ? ok. 2,5 m
jak słońce świeci w pokoju ? po prawej stronie mam drzwi balkonowe i okno ,ale zainstalowane są żaluzje
Jak duży jest pokój ? 14m2
jaki masz obecnie telewizor? crt 29"
jakie programy najczęściej oglądasz? polski standard , kanały ze sportem
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? po równo
preferowana wielkość telewizora? 32"jeżeli nie znajdziemy nic co pasuje to może być mniejszy
preferowana marka ? Brak
czego nie lubisz w telewizorach? czekania przy przełączaniu kanałów
jakie urządzenia będą podłączone ? nic - piałem już tv dla moich dziadków
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 100% tv
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? generalnie na wprost
Czy ważne jest wifi ? nieistotne
czy USB ma mieć czytanie filmów ? nieistotne
jakimi złączami ? wejście antenowe, hdmi
jaki masz sygnał ? 100% kablówka z SD-UPC
ile programów HD ? ok. 70
ma stać czy wisieć ? stać
jaka klasa cenowa ? ok. 1000-2000 zł

tak jak pisałem , musi wejść we wnękę 54x85 z podstawką + jako że JEDYNYM źródłem jest tv kablowa upc - bez kanałów HD , musi jak najlepiej skalować SD , również nie obraził bym się na LED'a (niekoniecznie full led'a) jeżeli będzie coś w tej kwocie

To tyle , doradźcie coś albo chociaż naprowadźcie na właściwy tor

pozdrawiam
 

Adriamo

Member
Toshiba 26sl738, nie wiem tylko jak się sprawdzi przy transmisjach sportowych. Może ktoś inny dopowie.
Jeśli chodzi o kąty to odradzam SHARPa, przy oglądaniu z boku (nawet niewielki kąt) straszne mleko.
 

Adriamo

Member
Nie wiem jak się prezentuje ten AKAI, ale zabrzmiało to tak, jakbyś chciał kupić dobry samochód, miał coś tam na oku, i nagle kupiłbyś Fiata - bo zobaczyłem na Allegro w dobrej cenie.
 

butcher23

New member
Chciałeś pomocy to napisałem, bo sam jestem w trakcie poszukiwań 26 cali.
Narzeczonej nie potrzeba do pokoju większego, a dwóch dużych tv na mieszkaniu nie potrzebuje.
Ze specyfikacji bije choćby LG czy Toshibę, które są w podobnych cenach
Jeśli chcesz opinii kogoś to masz, a swoje przemyślenia zostaw następnym razem dla siebie ;)
 

Adriamo

Member
Chciałeś pomocy to napisałem, bo sam jestem w trakcie poszukiwań 26 cali.
Narzeczonej nie potrzeba do pokoju większego, a dwóch dużych tv na mieszkaniu nie potrzebuje.
Ze specyfikacji bije choćby LG czy Toshibę, które są w podobnych cenach
Jeśli chcesz opinii kogoś to masz, a swoje przemyślenia zostaw następnym razem dla siebie ;)

Nie ja chciałem opinii - ale mogłeś nie zauważyć kto napisał temat (w końcu trzeba by było zjechać 3 posty niżej), ja odpowiedziałem Gohan111 i dałem propozycję.
Twoje nerwy są więc bardzo niepotrzebne! Szydercze buźki na końcu również!
 
Do góry