Wybór telewizora

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Mam Philipsa i działa rewelacyjnie.
kiki...nikt nie kwestionuje jakości oleda jako takiej.
To ,że twój Philips działa rewelacyjnie to bardzo dobrze.Ale jeśli uważasz ,że Phil działa rewelacyjnie to jak określiłbyś działanie Panasonica czy Sony które to marki są generalnie uważane za grające najlepiej?
opinie tych co go nie widzieli na oczy tak się maja pięść do oka.
Ale "parę" osób ,w dodatku znających się na rzeczy ,widziało Phila i twierdziło ,że są oledy lepiej grające od phila.
Czy jeździłeś kiedyś Veyronem ?A przypuszczam ,że uważasz Bugatti Veyrona za bardzo dobre auto?Nie zawsze trzeba coś mieć by wiedzieć czy coś jest OK czy nie.
przez lata na pokazach wygrywał porównania.
Nie wątpię w to.W końcu Philips profesjonalnie organizuje takie porównania.A już to, jak można takie porównania "ustawić" to zupełnie inna bajka.No bo nie wyobrażasz sobie chyba ,że Philips organizuje porównanie, wydaje na to całkiem sporą kasę a wygrywa inny producent?
Taki pokaz nie ma nic wspólnego z pokazaniem który producent robi lepsze telewizory.
To zwykła reklama.Ma pokazać ,że "najlepszy" w zestawieniu jest odbiornik firmy robiącej porównanie.
To ,że producent w taki sposób się reklamuje to jedno.
Ale to ,że takie porównanie to dla Ciebie argument w sprawie, pokazuje tylko ,że uważasz niektórych użytkowników tego forum za idiotów ,którzy nie potrafią samodzielnie myśleć.I nie chodzi mi o nieznajomość szeroko rozumianego tematu RTV .Można się nie znać ,ale nie trzeba kończyć Oxfordu czy innego Hogwartu by widzieć ,że takie porównania,w tym przypadku Philipsa są "grubymi nićmi szyte".
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips nie ma żadnych problemów z oprogramowanie , które ktoś na siłę chce mu przypisać.
Napisz proszę gdzie widziałeś nowego Philipsa 77Oled818 ?
Pisać o sprzęcie czy produktach -ok , masz rację.

Pokazy - ok , każdy może ustawiać jak chce.
Od tego ludzie mają umysł żeby to pobierać dla siebie, wg własnych kryteriów.
Każdy test jest subiektywny, każdy !

Oceniasz wg siebie - więc nie przypisuj innym tego czego nie napisali.
Tu się nie musisz wysilać.
Pisz zgodnie z regulaminem w swoim imieniu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O Philipsie możesz pisać co chcesz i ile chcesz.
Nie przypisuje innym tego czego nie napisali - regulamin !
 

pit44a

New member
Co do ceny LG c2 to można go kupić za 10 978,00 zł także jeszcze 1000 zł zostaje z mojej puli. Co do philipsa to tak jak mówiłem niekoniecznie mi się podobał ich obraz. Byłe dziś jeszcze raz oglądnąć TV i wydaje mi się ze wybiorę pomiędzy LG OLED77C2, a Samsung QE75QN91B. Chociaż w sony jest android co by mi najbardziej pasowało :(. Pytanie do posiadaczy samsunga jak działa tizen bo spotkałem się na forum i nie tylko z niezbyt pochlebnymi opiniami.
 
Do góry