wybór telewizora

bumtarara

Member
Witam, przymierzam sie do zakupu nowego telewizora z racji że mój stary 5 latek zaczyna szwankować, szukam telewizora z ekranem przekątnej od 49 cali 4K QLED a raczej ULED, LUB OLED budżet jaki zakładam to 2,500zł lub troszkę więcej telewizor powinien posiadać, WIFI DLNA STEROWANIE SMARTFONEM (GŁOSEM fajnie by było) AMBILIGHT też fajnie gdyby to było to podstawowe moje wymagania. Z racji tego że nic nie znalazłem forum to zakładam nowy temat
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najtańsze Oled to wielkość 55” i cena 3899 zł.
W klasie cenowej masz tylko LCD .
Jedyny Qled 49 to Q7 F za 5 tys zł , wiec też nie Twój target.
W cenie 2,5 tys zł to LCD
TCL 49 c7006 za 2250 zł.
Philips 49Pus 6561 za 2550 zł
 

bumtarara

Member
Jak wypada ten philips z czernią bo słyszałem że marnie, a co powiesz o tym: SHARP LC-55CUF8372ES
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
Miałem kiedyś telewizor Lcd LG kineskopowy grał 10 lat później kupiłem kolejnego LG po 10 latach..padło trafo, kupiłem kolejnego LG z racji że opinię sobie wyrobiłem o tej firmie spisywały sie dobrze i pod każdym względem...ale do czasu mam LG LM 640 42 cale telewizor mam jakieś 5-7 lat no i coś sie dzieje z ekranem, także boję sie nieznanych marek, wiem że LG to min. Grundig TLC ma coś wspólnego z Thomsonem, myślałem raczej coś w stylu Sony bądź Panasonic może Hitachi z Philipsami bym sie zainteresował ale co z czernią czy każdy Philips ma słabą no i system jaki byś polecał, mój Lg lm ma funkcję smart ale teraz większość aplikacji nie działa internet jest prymitywny straszny mół
 

WuMike

New member
Bez reklam
To jest forum o telewizorach OLED, które mają czerń absolutną. Dopłać trochę i kup najtańszy 55” model właśnie w tej technologii, a nic lepszego w kwestii TV nie znajdziesz. Wszystkie LCD schowają się w szafie, ze wstydu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej
TCL 49 c7006 za 2250 zł.
Ma matrycę VA i bardzo dobre wyposażenie.
Ma dobrą płynność

Philips 49Pus 6561 za 2550 zł model z matrycą IPS.
Ambilight w nocy poprawia wizerunek czerni. W dzień jest extra.
 

bumtarara

Member
W klasie cenowej
TCL 49 c7006 za 2250 zł.
Ma matrycę VA i bardzo dobre wyposażenie.
Ma dobrą płynność

Philips 49Pus 6561 za 2550 zł model z matrycą IPS.
Ambilight w nocy poprawia wizerunek czerni. W dzień jest extra.

Ten philips funkcjami jest ciekawy, dzięki...chyba rozwarze tego philipsa ale jeszcze będę szukał, ograniczyłem budżet z racji tego że nie chce wydawać 5 tyś na coś co za 5-7 lat wyląduje w śmietniku tak było z moim pierwszym LCD za 3800
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
SONY 49XE9005
Hitachi 49HZ 6 za 2299 zł
Philipsa masz podany ale jeszcze 50PUS7303 za 2650 zł
 
Do góry