Wybór Telewizora LCD do 2200zł

ZAP

New member
Na początku was serdecznie witam, to moj pierwszy post na tym forum.

Teraz przejdę do problemu, nie dawno (jakies 4 miesiące temu) kupilem sobie xbox'a 360 , ale jakosc wyswietlanego obrazu na moim 15" monitorze crt i pasy na dole i górze sa denerwujące, więc podjełem decyzję, że kupię dobry TV LCD, no dobra ale który jest dobry gdy wybór jest tak urozmaicony ...

Zależy mi by TV:
- Obsługiwał rozdzielczość 1080i
- Jego rozmiar był większy bądż równy 26"
- Nie wykraczał po za cene 2500zł i żeby była możliwośc zakupu na raty,
- Fajny deasing,

Zastanawiam się nad ymi Telewizorami:
1 MiraiDTL-632V200
2 Sony KDL-26S2030
3 Samsung LE32S62B


Który z nich wybrać ? A może możecie mi coś lepsego polecic ?

Z góry przpraszam za załozenie tematu jęsli jest taki sam, ale technika idzie na przód i wszystko się zmienia... ;)
 

Lech

New member
Bez reklam
ZAP napisał:
Teraz przejdę do problemu, nie dawno (jakies 4 miesiące temu) kupilem sobie xbox'a 360 , ale jakosc wyswietlanego obrazu na moim 15" monitorze crt i pasy na dole i górze sa denerwujące, więc podjełem decyzję, że kupię dobry TV LCD, no dobra ale który jest dobry gdy wybór jest tak urozmaicony ...
Zastanawiam się nad ymi Telewizorami:
1 MiraiDTL-632V200
2 Sony KDL-26S2030
3 Samsung LE32S62B
Który z nich wybrać ?

Cześć niektórzy Ci powiedzą, że za takie pieniądze to nic dobrego nie kupisz, ale tym się nie martw. Z odbiorników które Ci się podobają to ten Mirai nie jest głupi, a w Samsungu sprzedający nic nie mówi o gwarancji i polskim menu - więc olej tę ofertę. Wpisz symbole tego sprzętu w przeglądarkę to się okaże czy są to dobre oferty - jeśli chodzi o cenę. Co do jakości obrazu i wyglądu to radzę wycieczkę do sklepu - żebyś sam to ocenił na żywo.:)
 
Do góry