Wybór telewizora do 7000 zł

Wybór telewizora do 7000 zł


  • Total voters
    0

racuh

Banned
Ja zawsze jestem za wielkością obrazu.
Wszystko i tak jest kwestią jakości sygnału i odległości od ekranu.
Wybrałbym zdecydowanie Sony 65w855.
Dla niebieskich jest specjalna oferta z kalibracją profesjonalną gratis.
A w lutym wchodzą nowe modele Sharpa 65XUE8772.
Testy będę tego modelu do końca tygodnia.

Jeśli telewizor będzie wisiał to jeszcze można brać pod uwagę Philipsa 55PUS9109 lub PUS8809 - bo ambilight powiększa optycznie obraz od 5 do 10". I te telewizory mają dostęp go Google Playa.
Podobnie jak Sony czy Sharp , też są w specjalnej ofercie cenowej.

Jako że na razie mi się nie spieszy a żona przyzwyczaiła się do starego Flatrona to poczekam co sharp zaoferuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zapraszam za dwa dni do Olsztyna to sam się przekonasz i zobaczysz na własne oczy co potrafi Philips PUS9109 !
 

Sebaa_

New member
Hello,

Jako że na razie mi się nie spieszy a żona przyzwyczaiła się do starego Flatrona to poczekam co sharp zaoferuje.

A ja już nogami przebierałem, że to będzie za chwilę,a teraz mowa o lutym.. :x

Już niebezpiecznie długo zacząłem się przyglądać Soniakom w sklepie :fool:

Pozdrawiam
 

piheevo

New member
Cześć, dokładnie taki mam budżet na styczniowy zakup. Czy do tego zestawienia nie pasuje już żaden inny 60-65 calowy TV?
Wygląda na to, że wybór pada na Sony, ale co z tym zawieszaniem?
Poważnie to jest na skalę kilkunastu sekund co 2 dni?
Czy dla FHD konkuruje z nim np. rocznik 2014 Panasonic TX-60AS800E?

Czy polecicie cokolwiek z TV 60 cali 4k w limicie do 7,5 kPLN?
 

marcism

New member
Nadszedł chyba czas na wymianę mojej wysłużonej plazmy Panasonic TH-42PV80 rocznik 2008 :)
Uważam, że to był bardzo dobry zakup. Żadnych problemów przez prawie 8 lat użytkowania.

Szukam czegoś co ma 65" i niekoniecznie jest UHD.

Czy coś wiadomo więcej na temat Sharpa 65XUE8772?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp ten wejdzie w marcu. Na koniec miesiąca będzie 55" i 49" z tej serii.
Do jakiej kwoty zakup ?
 

marcism

New member
Do jakiej kwoty zakup ?

Jak w temacie postu :)
7k, ale jak trzeba będzie dorzucić więcej to się dorzuci. Szukam czegoś co nie będzie mnie wkurzać jakością obrazu po przesiadce z Panasonica.

FHD najlepiej i priorytet to jakość obrazu - wszystkie inne gadżety mnie nie interesują, TV będzie podpięty do Media Center z Kodi na pokładzie, a tam można robić wszystko.
 

marcism

New member
Ja się właśnie dałem namówić na Sony KDL-65W855C.

Właśnie przeglądam testy i recenzje tego modelu.
Android jakoś mnie nie odstrasza, recenzje niezłe, jakoś obrazu ponoć bardzo dobra.

Cena akceptowalna. Nic tylko kupować. :)

Cały czas po głowie chodzi mi Sharp, ciekawe jaki przedział cenowy będzie - pamiętam przed laty jak oglądałem Aqosy które powalały mnie jakością obrazu i jednocześnie zabijały ceną...
 

racuh

Banned
W ciemno nie ma co brać. Sharp zrezygnował z quatrona czyli RGBY na rzecz WRGB, ciekawe jak to się będzie miało w praktyce.
 

marcism

New member
W związku, że jestem mocno związany z plazmą z tej firmy wpadł mi do wyszukiwarki: Panasonic TX-65AX900E. Cena zabija, jakość obrazu również.

Znacie jakaś tańszą alternatywę dla tego modelu (65") - tak żeby się w max 10k PLN zmieścić?
 

racuh

Banned
W związku, że jestem mocno związany z plazmą z tej firmy wpadł mi do wyszukiwarki: Panasonic TX-65AX900E. Cena zabija, jakość obrazu również.

Znacie jakaś tańszą alternatywę dla tego modelu (65") - tak żeby się w max 10k PLN zmieścić?

Jakością obrazu jedynie Philips PUS7600, albo Samsung JS8500, Panasonic w tym roku wyszedł bardzo słabo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z Bardzo dobrych ma Philipsa 65PUS 7600, Sony 65X8509. Panasonic w tym roku jest słaby, dużo zwrotów.
Jak będziesz niebieski masz specjalne oferty z kalibracją gratis.
 

gniechus

New member
Chciałbym odświeżyć temat, widzę, że w ankiecie wygrywa SONY KDL-65W855C. Po przeczytaniu paru tematów i testów w zasadzie zdecydowałem się na 65 cali z FHD. Pytanie czy ten soniak ma konkurencję? Wcześniej było pisane coś o Sharpie (w marcu miała być premiera).

Pytanie jest proste - jest jakaś alternatywa dla soniaka 65 cali w FHD w podobnej cenie?

Odległość oglądania w moim przypadku to 3 do 3,5 metra, 80% filmy i seriale w nocy, 20% mecze.

Pytanie jeszcze co z tym bandingiem w soniaku przy meczach - da się znieść?
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Chciałbym odświeżyć temat, widzę, że w ankiecie wygrywa SONY KDL-65W855C. Po przeczytaniu paru tematów i testów w zasadzie zdecydowałem się na 65 cali z FHD. Pytanie czy ten soniak ma konkurencję? Wcześniej było pisane coś o Sharpie (w marcu miała być premiera).

Pytanie jest proste - jest jakaś alternatywa dla soniaka 65 cali w FHD w podobnej cenie?

Odległość oglądania w moim przypadku to 3 do 3,5 metra, 80% filmy i seriale w nocy, 20% mecze.

Pytanie jeszcze co z tym bandingiem w soniaku przy meczach - da się znieść?

Nieco tańszy konkurent Soniaka, czyli Samsung H6400 miał problemy z kurzem w matrycy. Moim zdaniem Soniak 65W855C to najlepszy wybór wśród TV Full HD na matrycy VA 100 Hz. Do tego masz aktywne 3D i świetną czerń. To model z 2015 r. więc zapewne niebawem się wyprzeda a tak dobrych następców TV FHD 100Hz VA w tej przekątnej brak, więc radziłbym się spieszyć z zakupem, żeby nie zostały same egzemplarze ekspozycyjne.
Masz teraz świetną promocję na Sony 65W855 u autoryzowanego sprzedawcy Sony - matrixmedia.pl w super cenie 6499 zł z 5-letnią gwarancją producenta. Możesz zamówić z odbiorem w wybranym Sony Center i na miejscu sprawdzić dokładnie egzemplarz pod kątem bad pixeli, bandingu itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry