Wybór telewizora 65" do 3k zł

siomek

New member
Cześć.

Kiedyś przymierzałem się do kupna jakiegoś telewizora do 4k zł, ale tak się przymierzałem, że przez 2 lata nic nie kupiłem. Teraz potrzebuję czegoś "normalnego", do oglądania filmów/seriali, może jakieś okazyjne granie na ps5 w niedzielę (ale raczej rzadko). Jakieś duperele typu ambilight czy inne świecące pierdoły mnie nie interesują

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor: 25m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora: 3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem: 1
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu: na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć: stać
6.Jak słońce świeci w pokoju: nie świeci
7.Jaki masz obecnie telewizor: nie mam
8.Co chcemy aby telewizor posiadał: 65"
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: żaden, tylko platformy streamingowe
10.Jakie urządzenia: może ps5 (nie jest to wyznacznik)
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor: 2/3
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą: nie ma różnicy
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej: platformy VOD, Youtube
14.Czy zamierzasz serfować po internecie: nie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie: raczej okazyjnie (niedzielne granie 2h)
16.Preferencje co do marki: jest mi to obojętne
17.Preferencje co do wielkości: 65"
18.Co Cię denerwuje w telewizorach: ...
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień: wieczór
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup: 3000 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz z dobrych 65C735 z matrycą 144 Hz za 3299 zł z pakietem gratisów dodatkowo.
Za 2999 Philips 70PUS7555 z pakietem.
 

siomek

New member
Philips nie jest dostępny w sklepie i raczej 70" mi nie wejdzie, a TCL tylko w wybranych, więc raczej też odpada.
Przed chwilą znalazłem za 2700 zł TCL 65C645 w mediaexpert, @kiki mógłbyś się wypowiedzieć nad tym wyborem?
 

siomek

New member
A jest sens dopłacać do matrycy 144hz skoro mam zamiar oglądać filmy i seriale? Ten telewizor ma służyć do posiedzenia wieczorem i obejrzenia jakiegoś filmu/serialu, co do grania to raczej wątpię (nie mam na to czasu, a jak już to może 2h co niedzielę okazyjnie, wg mnie nie robi to aż takiej różnicy, żebym dopłacał do 144hz). Szczerze to mój stary Panasonic, bodajże TX-42AS650 by mi spokojnie wystarczył, tylko że on jest FHD, brak w nim smart tv i trochę zamula.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zrobisz jak uważasz ale przy 65" - ja bym dopłacił.
Ten 65C735 spełnia wiele oczekiwań.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest dokładnie to samo - różnią się jasnością, którą i tak trzeba obniżać w kalibracji.
Ten masz za 3899 zł z pakietem dodatkowo dla członków forum.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najtańszy mini led - to 55c805 za 3599 zł z pakietem dla członków forum jak zawsze dodatkowo.
 
Do góry