Wybór telewizora 3D-pomocy

Mrówka33

New member
Dokładnie seria 8 (8000) ma wygaszanie strefowe. Widać to np w nocy kiedy oglądamy film w dobrej jakości i jest czarne tło , np jakaś scena w nocy, czy inne czarne tło - wówczas podświetlenie w tym obszarze jest wygaszane i uzyskujemy dokładniejszą czerń - czarne jest czarne. O co chodzi można sprawdzić w sklepie poprosić żeby dali ciemne tło na TV LCD, i na jakimś inny z wygaszaniem strefowym, jak nie będzie zbyt ostrego światła to się zauważy. Ale nie wiem czy warto za to aż tyle dopłacać. Efekt jest w 99% niezauważalny przy normalnym użytkowaniu. Ja osobiście doradzam zakup większego niż 40", będą lepsze efekty, a poza tym później będzie niesmak że za mały. Lepiej np serie 7000, ale większą zamiast 8000 mniejszą. Popatrz po różnych marketach czasami mają raty 0% i można wziąść to kilkaset złotych co zabraknie np na 10 rat. TV kupujesz na dłuższy czas.
 

weksla

New member
Bez reklam
koledzy chyba przekonaliście mnie żeby wziąśc większą serie 7000 46''. Nie za duże to będzie?? Kiedyś 32'' wydawało mi sie "gigantem" no ale po czasie zmalało:)
Mój pokój ma 25m2
Myślicie że nie przesadzę z tym 46''?
 

gebolek

Banned
koledzy chyba przekonaliście mnie żeby wziąśc większą serie 7000 46''. Nie za duże to będzie?? Kiedyś 32'' wydawało mi sie "gigantem" no ale po czasie zmalało:)
Mój pokój ma 25m2
Myślicie że nie przesadzę z tym 46''?



Przesadzisz, ponieważ do takiego metrażu minimum 50 cali !!!
 

Mrówka33

New member
Dokładnie na 25m2 to jak sobie dobrze ustawisz to 50" będzie ok, Ja też myślałem początkowo że 46 będzie dużo, ale teraz gdybym drugi raz kupował wziął bym 50" na ok 20m2. Wrażenia z oglądania na dużym TV są fajne.
 
Do góry