Wybór telewizora [2500zł]

Hammer92

New member
Witam, zwracam się do Was o pomoc w wyborze telewizora plazmowego lub w ostateczności - LCD o ile plazmy mają jakieś poważne wady. Wymagana przekątna ekranu to 37 cali chociaż najlepiej jeśli będzie to 40 lub 42 cale. Źródło to cyfrowa kablówka z Vectry z kilkoma kanałami HD i od czasu do czasu odtwarzacz DVD. Co do producenta to jest mi obojętny, dobrze by było aby obudowa telewizora była czarna. Proszę o podanie kilku modeli i ew. linków do sklepów które taki model oferują. Kwota jaką chcemy przeznaczyć to maksymalnie 2500zł.

Jeszcze jedno - istnieją półki pod TV CRT które można podczepić pod sufit ? Na ścianę nie da rady bo mam gipsówkę która po prostu nie wytrzyma ciężaru kobylastego CRTka.
 

amlas

New member
bierz panasa jak kolega pisał wyżej. Tylko jeżeli nie będziesz grał i nie piszesz nic o blu-ray to zastanów się nad 42x10y, coś koło 2k, zostanie Ci trochę kasy...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobre LCD w tej klasie - to :
Toshiba 42RV 685,
JVC 42R10

Jak wysoko ma wisieć ten CRT pod sufitem ?
 

Hammer92

New member
Zapomniałem dodać- czasami chciałbym podłączyć TV pod komputer i grać żadnych blu-ray czy konsoli nie będzie.
@kiki
Sufit jest na wysokości 2,5m więc TV musiałby wisieć na wysokości około 2 metry ;)
 

Hammer92

New member
Jeszcze jedno czym się różnią te modele Panasonica po za ceną oczywiście : TX-P42X10Y od droższych typu TX-P42U10E lub TX-P42S10ES ? Czy są jakieś modele LG/Samsunga godne polecenia czytałem troche i chwalone są 42PQ3000/6000? Sporo opinii czytam że obraz w plazmach LG jest ostrzejszy i bardziej dokładny. Jak jest z wypalaniem plazm ? Po jakim czasie te zjawisko zaczyna się pojawiać ?
 
Ostatnia edycja:

dukini

New member
LG PQ3000 bym odpuścił. Praktycznie nie ma powłok antyodblaskowych więc zafundujesz sobie w domu kosztowne lustro. PQ6000 ma całkiem fajny obraz i jest dobrze oceniany na różnych forach, ale jak wszystkie LG ma duży problem z powidokami - większy niż plazmy innych firm. Do konsoli to bym się go bał podłączyć. Ja zamierzam kupić na dniach Samsunga 50 cali B450. Jego cena jest koło 2500 zł. Może coś takiego? Jak chcesz linki do sklepów to wejdź na ceneo.pl albo skapiec.pl
 
Do góry