Wybór telewizji HD i internetu - Warszawa

mikla91

New member
Witam. Mieszkam na Ursynowie. Właśnie kończy mi się umowa w Aster City na telewizję (analogową i cyfrową), internet 5/10 Mbit oraz pakiet Canal+ za który płacę łącznie ponad 140zł.
Z internetu jestem zadowolony, z telewizją już gorzej. Męczące są ciągłe stawanie obrazu, kiedy dźwięk idzie dalej itp.
W domu mam 2 telewizory. LCD stoi w pokoju rodziców, u mnie zwykły CRT z dekoderem (ze względu na to, że to ja głównie oglądam c+)
Przeszukałem oferty różnych operatorów. Z opinii nt. UPC wyczytałem wiele negatywów, brak nowych kanałów HD.
W Multimedii za pakiet Internet 6/8Mb, pakiet telewizja analogowa + cyfrowa, pakiet Canal + HD oraz pakiet sport wyliczyli mi aż 177,80zł na okres 12 miesięcy.
Najbardziej byłem zadowolony z Vectry: Plakiet platynowy, "sport na ostro", canal+ HD, internet 8/16Mb i możliwość podłączenia aż 2 dekoderów kosztowałaby około 165zł. Niestety jak na razie nie prowadzą usług na mojej ulicy.
Interesuje mnie wyłącznie pakiet telewizja (HD) i internet. Co moglibyście mi polecić w takim wypadku? Pozdrawiam
 
Do góry