Wybór plazmy do 8000

Xepper

New member
Witam, mam problem z kupnem plazmy. Gdy już zdecydowałem się na konkretny model tzn. Panasonic TH-50PY800 to jest on niedostępny :(. W jednym sklepie zamiast niego zaproponowano mi plazmę Samsung PS50A756. Do tej pory nie interesowałem się w ogóle plazmami Samsunga. Chciałbym dowiedzieć się jakie jest porównanie jakościowe i także jeśli chodzi o trwałość. Wiem, że panasonic już od bardzo długiego czasu produkuje plazmy i są one bardzo chwalone, natomiast Samsung kojarzy mi się raczej z LCD.
Może macie jakieś inne propozycje w cenie do 7500-8000 zamiast tego Panasonica. Zamierzam razem z telewizorem kupić odtwarzacz blu-ray, więc telewizor FulHD tak aby się cieszyć jakością i starczył na wiele lat. Pioneer tu odpada prawie 10k to za duży wydatek.
 

ortax360

New member
Witam

Nie polecam sklepu Wega . 2 latka temu kupiłem u nich Panasonica 32lx500 - przyszedł porysowany z peknietą ramka , opakowanie zniszczone . LCD bez zaslepki z tyłu tv , bez gwarancji , instrukcji itd . Wydzwoniłem z 30 telefonów potem nie odbierali , zwodzili ze wymienią ,ze pomyłka itd . Straszenie policją nic niedało potem mieli mi przysłac dvd w ramach rekpmpensaty po odesłaniu lcd . Wolałem juz zostawic tego panasonica niz odsyłac i niedostac kaski . Jechac za daleko wiec go zostawiłem a potem sprzedałem za 1500zł a dałem 5000zł .

Pozdarwiam
 
Do góry