Wybór platformy - Cyfra czy n?

phoba

New member
mat74 napisał:
-i chyba jedna z najwazniejszych spraw ktora moze wplynac znacznie na moja decyzje-jak wyglada sprawa wyboru sciezki dzwiekowej na kanalach filmowych?! -poprostu "nie trawie" lektora i praktycznie nie ogladam filmow w tej wersji
To możemy sobie podać ręce :) Też nie trawię filmów z lektorem.

Moi rodzice mają Cyfrę+ (jeszcze na CRT 29") i wprawdzie nie wnikałem nigdy ani nie bawiłem się nią jakoś bardzo detalicznie podczas pobytów u nich, ale z tego co zauważyłem gdy filmy lecą na Canal+ można sobie wybrać wersję lektor/napisy/lektor+napisy (nie bardzo wiem po co ta ostatnia :confused: ). Na innych kanałach chyba tego nie ma, ale jak powiedziałem nigdy nie wnikałem w takie szczegóły, więć może jest. Nie wiem też niestety jak to wygląda na Nce.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
W N jest specjalne menu gdzie wybierasz rodzaj dźwięku i napisy , ale wszystko zależy od nadawanego materiału, bo nie wszystkie filmy mają wybór napisów i opcji lektor/bez


Np kiedyś na filmboxie dość często leciał straszny film 3 i opcje jakie były do wyboru to lektor polski lub czeski :)
 

Saracen

New member
Ja właśnie zastanawiam się nad zmianą Nki na Cyfre+ bo jest okazja do złożenia wypowiedzenia. Mam dwa pytania, które mnie nurtują:

1. Jaki dekoder HD wybrać do C+ aby można byłą oglądać na 2 TV?
2. Czy da się zrobić własną listę kanałów i ją ponumerować?

Nka doprowadza mnie już do białej gorączki z wiecznymi problemami z softem, brakiem synchronizacji dźwięku oraz zacinaniem się kanałów. Mówiąc krótko żałuje, że w grudniu wybrałęm Nke.
 

zenox

New member
Na dekoderze DSR 6201 hd własną listę kanałów zrobisz, ale nie da się jej ponumerować. Będą w kolejności jak je znajdzie dekoder.
 
Do góry