wybór pierwszej plazmy 42'' do konsoli

MicPrime

New member
LCD do gier tak, ale tylko monitor.Grałem na różnej maści LCD od low do high end i na każdym widziałem smużenie.Jak chcesz grać w gry pokroju call of duty, battlefield i inne fps to odradzam LCD.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja w takie gry gram i zadnego smuzenia nie ma, fakt ze na starszych lcd mozna bylo uswiadczyc smuzenie, ale kiedy to bylo... historia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A jak Ty bys chcial, zeby wszyscy sie ze soba zawsze zgadzali?
To jest watek o plazmach, wiec az dziw bierze ze nikt jeszcze nie wyskoczyl, o zdjeciach czy filmikach nie wspominam. Idz do sklepu, podlacz konsole i sprawdz. Ew. zamow sobie prezentacje. Kazdy wyraza tutaj swoje zdanie, ja popieram to tym co mialem i mam w domu, temat smuzenia dla mnie juz dawno jest historią, kiedys pare lat temu mialem topowego Sharpa 52" i faktycznie lekko smuzyl, nie bylo tragedi, ale fakt bedzie faktem. Teraz jak wspomnialem, to juz historia, dla mnie jest tez wiele innych zalet w temacie giercowania. Podlaczam te same gry z PC na duzych TV i nie ma zadnych roznic ktore moglyby draznic w stosunku do monitora. Roznica jest tylko jedna, wielkosci ekranu.
 
Ostatnia edycja:

Reynold

New member
Gdyby się zgadzali to nie byłoby wątpliwości. Chyba po prostu najlepiej to sprawdzić jak zawsze "na własnej skórze".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie widze tego inaczej, podstawa przy wyborze to wlasne odczucia.
Bardzo latwo mozna to zweryfikowac osobiscie.
 

Dziadekmiete

New member
drobny offtopic się tu zrobił, więc powtarzam swoje pytanie ;]

Podłączyłem tylne głośniki 5.1 przez przejściówkę poleconą w podesłanym linku (euro=> cinch) i niestety oba grają bardzo, bardzo cicho. Jest możliwość ich podgłośnienia w jakiś sposób? Nawet gdy podgłośnię telewizor bardzo głośno to są słabo słyszalne.
 

maxan

New member
Bez reklam
Od 5 lat gram na PDP, najpierw na xboxie 360 Panas PZ85, następnie seria G10, teraz PS3 i ST60.Nie ma się do czego przyczepić, może poza wyższym input lagiem w ST60.Jednak wieczorne granie na plaźmie wszystko wynagradza.Pomijam oczywistą oczywistość :p http://img1.lesnumeriques.com/test/77/7740/panasonic-st60-contraste-g.jpg

na LCD/LED pewnie nie grałeś dlatego takie zdanie ....ja z crt przesiadlem sie na LCD (mat matryca- złoto!) teraz na plazme i ni jestem zachwycony... (komfort, odbicia, slaba jasnosc-dzien, -za przeproszeniem grac sie nie da a w ciemni w dzien i noc nie chce siedziec... do tego powidoki)
 
Ostatnia edycja:

Dziadekmiete

New member
Witam
Sprawdzales w menu , dzwiek jest tam kilka ustawien np glosnosc.Standardowo ustawione jest na 0.Mozna zwiekszyc.


No niestety nie działa. Menu u mnie wygląda tak:

http://i.tvmaniak.pl/tvmaniak/2013/04/d.jpg

I Głośność odpowiada za "regulacja głośności pojedynczego kanału lub trybu wejścia" - jak dam maks to zwiększa moc głośników przez wejście cinch (2 głośniki przednie + subwoofer z zestawu 5.1), tylne głośniki pozostają ciche. Jak dam min to wycisza resztę, a te też tylko brzęczą. Jakaś inna opcja?
 

MicPrime

New member
na LCD/LED pewnie nie grałeś dlatego takie zdanie ....ja z crt przesiadlem sie na LCD (mat matryca- złoto!) teraz na plazme i ni jestem zachwycony... (komfort, odbicia, slaba jasnosc-dzien, -za przeproszeniem grac sie nie da a w ciemni w dzien i noc nie chce siedziec... do tego powidoki)
Zobacz testy ST60 i jaką osiąga jasność.
 

digitalus

Banned
No niestety nie działa. Menu u mnie wygląda tak:

http://i.tvmaniak.pl/tvmaniak/2013/04/d.jpg

I Głośność odpowiada za "regulacja głośności pojedynczego kanału lub trybu wejścia" - jak dam maks to zwiększa moc głośników przez wejście cinch (2 głośniki przednie + subwoofer z zestawu 5.1), tylne głośniki pozostają ciche. Jak dam min to wycisza resztę, a te też tylko brzęczą. Jakaś inna opcja?
Z wyjscia euro jest tylko sygnal do kanalu lewego i prawego, podobnie z gniazda sluchawkowego, Nic wiecej nie bedzie dzialac
Inna opcja to mozesz wykorzystac gniazdo sluchawkowe w telewizorze ale efekt bedzie podobny.Kanal lewy i prawy
kliknij na link nizej
http://www.hdtv.com.pl/forum/932827-post684.html
Wiecej mozliwosci nie ma.
Najlepiej w przyszlosci kupic wzmacniacz z cyfrowym wejsciem audio wtedy problem na pewno bedzie rozwiazany.
 
Ostatnia edycja:
Do góry