Wybór małego tv - bardzo klarowne kryteria

stoickov

New member
Witam,
mam dośc dokładnie ustalone ale nieliczne kryteria, proszę o pomoc w wyborze modelu.
  • duże kąty widzenia (również góra-dół) -to priorytet, dlatego plazma a nie lcd, słusznie?
  • mała przekątna - rzędu 22-32 cale
  • kompatybilność z kablówką Aster - jeszcze się nie wczytałem w temat i nie wiem na co zwracać uwagę. Póki co mam tylko anologowy sygnał antenowy, ale to się pewnie zmieni wkrótce.

Pokój jest mały ale oglądam z dziwacznych kątów i nie mogę znieść czarnych twarzy ;).
Słońce czasem zerka na ekran, ale w dzień to i tak bardziej słucham niz oglądam.
Głównie niestety tvn24, cnn, tvpinfo + alekino, kino polska. Tvn24 mocno żyłuję i martwię sie wypaleniem loga. Czy ten problem dalej istnieje, czy coś się zmeniło?
Teraz mam monitor iiyamy z dołączonym zew. tunerem komputerowym, ale wykorkował i czas skończyć z prowizorką.

Reszta to sprawy drugorzędne.
Dzięki wielkie.
 
Ostatnia edycja:

LUPO78

Banned
w/w phile,sony bym sobie odpuścił,lub
ccfl 32LD650
led 32le5500

obydwa 100Hz,wifi,dlna,lan,netcast,usb
 
Ostatnia edycja:

stoickov

New member
Dzięki, ale dlaczego nie plazma? Niech juz będzie trochę większy od biedy. Może panasonic serii s20? Tak jak pisałem priorytet to kąty widzenia, a Wy mi tu LEDy podsuwacie. Nie jest tak, że z Led,czy ccfl to szału nie ma w tej kwestii?

Swoją drogą to jest jak studnia bez dna. Czyta człowiek jak głupi tysiące postów i wie coraz mniej.
Polećcie mi niedużą plazmę, która nie odbija za bardzo świateł, a będę się cieszył jak dziecko.
Jak będzie z opcją nagrywania np na zew dysk, to będę w siódmym niebie.
A jeszcze jak to mnie nie zrujnuje, to stawiam browara.
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Napisałeś 22-32'',a plazmy są od 37''.Chcesz tanią z możliwością podłączenia dysku zew. to Lg42Pj550,coś lepszego 42g20.Problem powidoków wciąż jest,ale bez przesady.
 

stoickov

New member
Z żalem stwierdzam, że faktycznie trudno o małą plazmę, więc już kryterium rozmiaru odpuszczam.
Zaczynam się martwić teraz odbiciami. Tylko wyższe modele mają powłokę antyrefleksyjną? Bo właśnie czytam o tych modelach które mi polecasz, że to jest ich wada.
Dzięki.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Z żalem stwierdzam, że faktycznie trudno o małą plazmę, więc już kryterium rozmiaru odpuszczam.
Zaczynam się martwić teraz odbiciami. Tylko wyższe modele mają powłokę antyrefleksyjną? Bo właśnie czytam o tych modelach które mi polecasz, że to jest ich wada.
Dzięki.
g20 posiada filtr i z odbiciami sobie dobrze radzi i jeśli chodzi o 42'' to jest najlepsza oferta,chyba że chcesz dopłacić do V20(najlepsza opcja!!),teraz za 3999zł.
 
Do góry