Wybór LCD/Plazmy do 5000 cel filmy(takze z kompa) i głownie sport !!!

Ronni24

New member
witam jestem tu nowy mam nadzieje ze pomozecie mi w wyborze...
otoz poczytalem tutaj duzo tematow wiec postaram sie naswietlic swoje warunki moze ktos znajacy sie bardziej na temacie mi pomoze...
miejsce zamieszkania to blok tv bedzie w duzym pokoju blokowym czyli jakies 20 m2 odleglosc jakies 2 metry od tv...
sluzyc mi ma glownie do odbioru sportu chce tez ogladac filmy oraz miec polaczenie z kompem zeby tez ogladac filmy z kompa...
przedzial cenowy to do 5000
odbior bedzie z osiedlowej kablowki jesli to ma znaczenie wieksze...
czytalem ze plazmy lepsze sa do dynamiczniejszych filmow i sportu ale ze znow jedna plamka sie psuje i bedzie kropka na ekranie...
znow lcd sa tansze i tez dobre jakosci...
wiec znajac cel odbioru warunki i cene jakie byscie mi zaproponowali modele ( raczej kupie w media markt)
dzieki za kazde wskazowki pozdrawiam

witam szkoda ze nikt nie odpowiedzial ale ok moze teraz jak sie bardziej okresle ktos da znac (licze na kikiego) .
Otoz najpierw okreslilem swoje warunki mieszkaniowe panom ze sklepow i przy 20m2 i 2.5-3 metrach od Tv doradzili 32 cale wiec szukalem tutaj ...
wybor padl miedzy JVC G80BU ale niestety jak go zobaczylem to nie spodobal mi sie wizualnie od razu
pozniej mialem wybor miedzy Panasoniciem LX700 a Sonym D3000 poczytalem obejrzalem i wybralem Panasonica.
Teraz moje pytanie czy cena za niego 4600 to duzo czy malo czy znajde w lepszej cenie ?
Nastepnie czy pokoj taki jak opisalem jest za maly na 37 ? wszyscy sprzedawcy powiedzieli ze tak ale spotkalem pewna pania w sklepie i powiedziala ze ma na poddaszu 42 w takich wymiarach jak ja i powiedziala ze dla niej jest ok . Wiec jak w koncy 37 bedzie ok czy na dluzsza mete moze meczyc.
Na koniec ...czy do ogladania kablowki sportu i kompa ten panasonik nie jest troche na wyrost ? czy kupic go za 4.5 k. czy lepiej dolozyc z 1.5 i kupic jakis mniej wymagajacy Tv + jakiej kino domowe ?
dzieki z gory za pomoc i pomysly



proszę edytować posty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

radzix

Member
Ostatnia edycja:

redlum

New member
Bez reklam
Ja mam plazme LG 42PC51 w pokoju 3x4. Pierwszego dnia wydawal sie strasznie duzy - ale teraz - to uwazam ze jest w sam raz.
 
Ostatnia edycja:

Ronni24

New member
redlum napisał:
Ja mam plazme LG 42PC51 w pokoju 3x4. Pierwszego dnia wydawal sie strasznie duzy - ale teraz - to uwazam ze jest w sam raz.

ok dzieki za odpowiedz czyli moge sie rozejrzec w czyms wiekszym jeszcze mam pytanie czy lepiej zostawic ten 32 panasonica czyli dobra jakosc czy przejsc na wiekszy za podobna cene ale z gorszymi parametrami ...JVC p-80 nie bardzo mi odpowiada pomysle nad sharpem rd2e cos jeszcze mozecie polecic ?

patrzylem z plazm na 42pv700p ewnetualnie ta by byla ok po doplacie ale co do plazm czytalem wiele skrajnych oponii na temat wypalania i uwaznego uzywania itd...
z kablowki z takiego sobie sygnaluy co bedzie lepsze 100hz panasonic 32 czy lepsza plazma >? czy te 100hz duzo daje czy to pic na wode bo tak tez mi powiedzial jeden sprzedawca w media ...nie wiem idealne by bylo 37 ale nie moge dobrego znalezc cos by bylo blisko tego mojego 32 tez w cenie do 5000
czy na moje warunki moze nie przeplacac tyle za panasonica i wziasc tanszego jakiegos jak myslicie dajcie znac wyrazcie opinie

witam ponownie po kolejnych dniach przeszukiwania forum powoli zaczynam miec juz swoje typy z ktorych wybiore ...

1.32 Panasonic LX700
2.37 JVC P80
3.37 Sharp rd2e

wymienilem rowniez kilka uwaz z kikim i chyba te 3 pozostaja na placu boju...
wstepnie myslalem ze 32 bedzie akurat ale przy malym dolozeniu moge miec 37 z zblizonymi parametrami to czemu nie...
a wiec przy moim 20m pokoju z sygnalem z kablowki do ogladania sportu filmow i podlaczenia kompa co radzicie... ?
moze ktos mial podobny dylemat i podsunie mi jakis pomysl jutro jade obejrzec je sobie i cos trzeba bedzie pomyslec prosze zatem o opinie pozdrawiam


proszę edytować posty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry