wybór lcd - 46 cali

lathael

New member
Witam! Rodzice prosili mnie abym wybrał dla nich TV. chcą kupic w przeciągu kilku dni wiec prosiłbym o pomoc bo słabo sie na tym znam.

Skłaniają się bardziej ku lcd około 46 cali ( moze byc wiekszy ale tak do 8000 złociszy - mama ma kłopoty ze wzrokiem wiec lepiej zeby tv miał przynajmniej 46 cali). salon jest dosc duży ok 35m2 a odległosc telewizora od osoby oglądającej byłaby ok 5 m. oczywiscie powinno odtwazac kanały HD. Do tv beczie podpięty dekoder Polsatu i N.

Bardzo bym prosił o jakies propozycje. Nie jestem w temacie jakie teraz sa najlepsze lcd. Zależy mi na jak najlepszej jakosci wykonania i obrazu oraz prostocie obsługi. słyczałem że dobre są Samsungi.

btw. czy telewizory lcd pozwalaja na oglądanie programu w 4:3? tzn. mama nie lubi jak obraz (np podczas oglądania TVP1) jest "rozciągany" do formatu 16:9.

Dzieki i pozdrawiam
 

radzix

Member
Z tym problem zgłoś się do experta forum a więc do Kiki'ego na pewno Ci doradzi.
Sprawdź Sharp 46'' XD1. (Full HD). Jeżeli tv ma służyć tylko do oglądania telewizji to lepszaby była plazma np Pioneer 507XD.

U Kikiego możesz zamówić prezentacje w domu i wszystko będzie jasne.

A żeby mamie podobał się obraz rozciągnięty do 16:9 to tv musi mieć dobre formatowanie (JVC).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przy takich uwarunkowaniach - najlepszy byłby JVC 56" HD Ila.
1. nie ma migotania
2. duzy ekran -szczególnie przy 5-ciu metrach
3. mały pobór mocy
4. dobry dźwięk
5. najlepsze formatowanie systemu 4:3
6. Cena - spokojnie się zmieścisz

ale jesli zostajesz przy LCD - to Sharp 46 XD1 i JVC 46 Z 70.
Na większe modele nie wystarczy kasy.
 

lathael

New member
ok.dzieki wielkie!!!

a co z samsungami i lg? są warte zainteresowania. słyszałem tez dobre opinie o nich.

btw. co oznacza że telewizor jest hybrydowy?
 
Do góry