Wybór kamery z dobrą ostrością na wesele

adek89

New member
Witam serdecznie,

Mam w planie w najbliższym czasie zakupić kamerę. Chciałbym kupić taką kamerę która da mi przynajmniej taki obraz jak na załączonym filmiku.

niestety nie mogę dodać filmiku ponieważ jestem nowy na tym forum:-(

Chodzi o to aby nagrywała w jakości HD oraz żeby miała dobre kolory oraz żeby łapała taką ostrość jak na załączonym filmie ( czyli tak jak w tym przypadku dziecko na pierwszym planie a tło lekko zamazane)

Prośba o informacje na jakie parametry mam patrzeć przy przeglądaniu kamer które dadzą mi taki efekt. Jeżeli możecie polecić jakieś dobre kamery to ogromna prośba o podanie modeli. Chciałbym żeby to była kamera która w dobrej jakości nagra wesele( szybki ruch, tańczący ludzie (dobra ostrość)), poczynania dziecka, podróże. Prośba również o informacje na jaki koszt muszę się przygotować aby kamera spełniła moje oczekiwania.

Serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
kurcze filmu brak, a wesela sa ciezkie, duzo sie dzieje i fatalne swiatlo, zobacz kamery typu panas x900/920, sony x900,
glebie to sie robi aparatem nie konsumencka kamera.

jeszcze sony pj cos tam najwyzsza latwo zjadziejsz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Musisz się liczyć z wydatkiem min 2000 - 3000 zł
I jeśli masz doświadczenie weselne - to kamera da radę.
 

RAF1977

Banned
Głębia ostrości to kombinacja ogniskowej, przysłony i fizycznej wielkości sensora.
O ile pierwsze dwie są podane na obiektywie. O tyle nie mam pojęcia jakiej wielkości matryce są w kamerach. Im większe tym lepsza.

Wysłane z mojego GT-I9300
 
Ostatnia edycja:
Do góry