Wybór i odsłuch kolumn - Gdańsk

marc7304

New member
Witam wszystkich forumowiczów.
Noszę się z zakupem amplitunera Onkyo TX-SR608. Do niego wybrałem kilka typów kolumn, które chciałbym odsłuchać:
- Jamo S608,
- JBL Nothridge
- JBL Balboa
- Tonsil Maestro II
Problem w tym, że w miejscowości, w której mieszkam nie ma tych typów kolumn.
Czy ktoś z Was wie, gdzie np. w Trójmieście i okolicach można odsłuchać w/w kolumny. Same opisy to nie to samo co wizyta w sklepie z płytą.
pozdrawiam
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Sklep RadioMarket na ul. Szczecińskiej (dokonałem tam paru zakupów) , zadzwoń i się zapytaj o odsłuchy . Tel.585533870 , 664451547.
 

marc7304

New member
szkoda że ich strona nie działa - zobaczyłbym wogóle co mają.
Tylko jeden sklep - trudno trzeba będzie odwiedzić.
 

Blackfusion

New member
wiem ze na oliwie w media markt mozna posluchac paru zestawow, warunki nie najlepsze no ale zawsze cos, sluchalem tak klipshy f1, byly jakies jbl ale nie pamietam modeli
 

HILUX

New member
Albatros na komorowskiego - nie ma sali odsłuchowej ale kolumny podłączą ... krzesło postawią i można posłuchać ... kubatura sklepu odpowiada warunkom domowym - ( kolumny zagrają podobnie jak w domu ) ... polecam.

Kezard w Starogardzie też fajny salon - większy sklep = większy wybór ... sali odsłuchowej nie posiadają ... ale jest miejsce przeznaczone do odsłuchu.
 

RadioWW

New member
Albatros w Gdańsku posiada salkę odsłuchową, a salon w Gdyni powiększył powierzchnie sklepu i stworzył całkiem fajną salkę odsłuchową 17m2, więc jest gdzie posłuchać:)
 
Do góry