Wybór amplitunera

kredzioslawa

New member
Witam, mam dylemat co do kupna amplitunera, na oku mam 3 pioneer VSX-817, Yamaha RX-V461 i Denon AVR-1707 ma on sluzyc głównie do słuchania muzyki i do dzwieku w konsoli XboX 360, bardzo prosze o pomoc.
 

kredzioslawa

New member
Do tej pory slucham ba wzmacniaczu pioneer A-103 i kolumienki Polaris 120 teraz mysle o czyms innym lepszym i nie wiem wlasnie na co sie zdecydowac.
A co myslisz o denonie AVR-1508??
 

j3r2yk

New member
Po modelach które proponujesz widzę, że budżet masz około 1200 zł - w tej cenie do muzyki amplitunery się raczej nie nadają - gra, bo gra... poszukaj albo wzmacniacza stereo albo dołóż trochę i kup Cambridge Audio Azur 540Rv2 lub v3. ja mam v2 który napędza Monitor Audio BR5 i gęba mi się sama śmieje :)
a po dobrą ofertę zgłoś się do Blackninja.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Usystematyzowałbym wg jakości dźwiękowej z wymienionych:
Harman
Denon
Onkyo
Pioneer
Yamaha
Zaznaczam że to moja klasyfikacja.
Czasami na różnych szkoleniach sepcjalistów sklepowych HiFi wymieniamy zdania. Miło mi że moja systematyka w tych modelach pokrywa się z innymi. Mowa o dźwięku do muzyki.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Zgadzam się z powyższym zestawieniem przy założeniu, że porównujemy amplitunery z tej samej półki cenowej.
 

falken

New member
Harman
Denon
Onkyo
Pioneer
Yamaha
A jak w takim razie wyglądałaby klasyfikacja i kolejność dla KD?
Oczywiście Twoim skromnym zdaniem:grin:
Bo zamierzam kupić zestaw KD z nastawieniem 95% dla kina i moze z 5% dla muzyki :mrgreen:
 
Do góry