Wybor ampa

u96aro

New member
WItam serdecznie, po urzadzeniu mieszkania czas przyszedl na elektornike, i dlategop chcialbym prosic o sugestie, pomoc w dokonaniu dobrego wyboru, gdyz niestety nie mam mozliwosci odsluchu, a audiofilem nie jestem takze do dziela:

Moze na poczatek sprawa samego ampitunera:
Moje warunki:
-pokoj 16 m2
-budzet za sam ampitnuer do max 3,2k
-elektornika w kolorze czarnym
-muzyka\filmy 60\40 %
-rodzaj muzyki jakiej slucham: dance, pop, techno, trance

Zastanawiam sie nad Onkyo lub h\k chyba ze ktos ma jakies inne sugestie, mysalem nad 706, 707, 806 ( jednak chyba najblizej mi do 707 warto? czy jednak 806 lepszy bo 807 za drogi raczej) lub tez nowymi h\k 260,360 (jakies szczegolne roznice miedzy starszymi modelami 255,355?). Z gory dziekuje za pomoc.
 

u96aro

New member
No wlasnie tego tez jeszcze nie wiem, na pewno kolor czarny i zeby byly nie za duze myslalem nad zestawem 5.1 MA Br, aczkolwiek nie wiem czy sie sprawdza one do moich potzreb, z tego co wycztalem graja uniwersalnie to moze i beda git, jednak jak juz napisalem jestem w jednej wielkiej niewiadomej. Dobrze by bylo jakby mialy basreflex z przodu abym mogl blisko sciany postawic, jeslijest taka mozliwosc. Na pewno szukam adekwatnych do moich potzreb, i wielkosci pokoju.Zeby nie przeplacac.Budzet na razie jest mi nie znany , dopiero po zakupie ampa bede wiedzial ile moge na reszte wydac. ;)
 

u96aro

New member
a czy warto doplacac do 806 kosztem np 707 ? gdyz w zasadzie pokoj jest niewielki wiec nie wiem czy potzreba taka moc, w kinie pewnie oba zagraja rownie dobrze a w muzyce to nie znam sie...
 
kiki,z twoich propozycji wnioskuje,że do tego typu muzyki jakiej słucha u96aro najlepiej sprawdzi się marantz?
pytam bo też szukam ampli i zastanawiałem się właśnie nad marantzem tyle że 6003 albo właśnie harmanem?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli możesz dopłacić do 6003 - to oczywiście że będzie super.
O szczegóły i ceny pytaj steeze na priw.
 
Do góry