Wybór 55 cali?

Hejka,
Będę wdzięczny za pomoc w wyborze tv:
- w kwocie do 7tys,
- co najmniej 55 cali,
- 3d musi być
- wifi i dostęp do neta( przeglądarka a nie tylko wybrane serwisy)
- raczej LEDowy ze względu na konsumpcję mocy..
Dzięki za pomoc:)
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
żaden LED , tylko plazma Panasonic TX-P55ST50 za 5300 zł.Nocne sceny ten telewizor ci wynagrodzi a Led to do PC!!!!!
 
hmmm... plazma powiadasz? nie jest "energożerna"?
a jak z grzaniem się? TV ma wisieć na ścianie więc wentylacja będzie minimalna z tyłu..
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli nie chcesz plazmy to zobacz może SONY KDL 55HX850.
A tak żeby lepiej doradzić to mógłbyś podać więcej danych co do wykorzystania TV.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
hmmm... plazma powiadasz? nie jest "energożerna"?
a jak z grzaniem się? TV ma wisieć na ścianie więc wentylacja będzie minimalna z tyłu..
Pobiera pod warunkiem dobrej kalibracji max 190 W,grzeje się tylko trochę więcej od Leda ale głębia i naturalność obrazu ci to wynagrodzi już po paru godzinach oglądania !!!!! Po 500 godzinach grania będzie jeszcze lepiej.:krol:
 
TV glownie do wykorzystania jak chodzi do oglądania Nki 2 i 3d. Serfowania po necie(strony z filmami i YT). Od czasu do czasu podłączenie kompa i gra na konsoli.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A jaka odległość? Bo wiesz ja też nie tak dawno zmieniałem TV, kupiłem 50 cali i żałuję..., że tak mało!
Odległość z jakiej oglądam to 3m.
(TV to Plazma Panasonic 50G30 - jako TV sprawdza się bardzo dobrze, mój poprzedni TV to też plazma 42PV80-też świetny model...)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No 60 cali miodzio. Zobacz jeszcze może Sharpa 60LE740, albo jak by starczyło to 830.
Plazma Panasonic 65ST50 to już ciut drogo...
 
jutro zaatakuje media i przejde sie i zobacze czym się rożnią i co mi sie najbardziej podoba, teraz mam w domu sharpa 40le820 i jestem z niego zadowolony ale zrobil sie maly:) wiec czas na zmiany
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam Sharpa LE 830 i nikt mi nie będzie wciskał głupot, że ma mi się nie podobać. Nie tylko że mi się podoba to do podanych warunków gra rewelacyjnie. Wybierałem długo i jest rewelacja.
Jak ktoś pisze inaczej - to znaczy że nigdy go nie widział na oczy i wypisuje głupoty z czapki.
 
Do góry