Wtyki bananowe

koprus

New member
tak kolumny maja "dziurki" bardziej obawiam się o amplituner... gdzie się to podłącza?

i co to jest interkonekt który oferują w połączeniu z tymi kablami? Bede wdzieczny za pomoc.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Zapewne do wyjść głośnikowych :D Wystarczy zdjąć plastikowe końcówki i wypchnąć z nich zaślepkę - 663 powinno być przystosowane do bananów - przynajmniej na frontach.
 

matias2004

New member
Boskie recenzje ma ten kabel na stronie allegro.

Po tzw. wygrzaniu kabelek zdeklasował parę kilkakrotnie droższych
Kabel nasaczony jakas magiczna sila (moje kolumny ozyly innym zyciem) cos nieprawdopodobnego


Do piekarnika na 3 zdrowaśki i wuala.
Ten kabel pewnie dobry , ale te recenzje żenujace.Ja bym chyba kupil inny przez te wiersze .
 

koprus

New member
może jestem za głupi a może nie widze tego ale za nic nie moge pozbyć się tych "zawleczek" a w instrukcji cisza na temat podłączania wtykami bananowymi...
 

Bartos81

Member
Bez reklam
jeśli są to czarne zatyczki podobne do tych z onkyo to sprawa prosta.
Bierzesz np wkręta, takiego czarnego do płyt do drewna one są w miarę ostre wkręcasz go lekko w zatyczkę i pociągasz, wychodzą bez problemu
 

Deimos

Banned
Spróbuj czy zakrętki te plastikowe od kabli w Twojej yamaszce się całkowicie wykręcają, wówczas łatwiej zaślepki zdejmiesz.
Ja tak miałem przy Denonie, wówczas nic nie obdrapiesz w gniazdach.:)
 

Jaculek2

New member
J-B napisał:
jeśli są to czarne zatyczki podobne do tych z onkyo to sprawa prosta.
Bierzesz np wkręta, takiego czarnego do płyt do drewna one są w miarę ostre wkręcasz go lekko w zatyczkę i pociągasz, wychodzą bez problemu
Niech ci z drugiej strony kabla zamontuja zaciski "szpilkowe" i po temacie ,swoją drogą wątpię aby ten ampli miał możliwość podłączenia wtyku bananowego.Akabelki polecam sam mam takie i grają wyśmienicie.
 

koprus

New member
czyli musze kupić kable po jednej stroni zakończone wtykiem bananowym a po drugiej z szpilkami? gdzie taki znaleźć?
 

Jaculek2

New member
koprus napisał:
czyli musze kupić kable po jednej stroni zakończone wtykiem bananowym a po drugiej z szpilkami? gdzie taki znaleźć?
Tego Klotza możesz kupić luzem bez końcówek,potrzebne znajdziesz na allegro a montaż nie taki straszny,obędzie się bez lutownicy.Wystarczy śrubokręt ,koszulka termokurczliwa i podstawowe zdolności manualne,a takowe zapewne posiadasz.Pozdrawiam.
 
Do góry