Wtórnik HDMI ??

Alimanek

New member
Czesc,

Niedlugo bede kupowal amplituner, myslalem nad Sony STR-DG720.

Jednakze, na stronie sony.pl wyczytalem, zeby amplituner przesylal przez HDMI dzwiek i wizje musi miec wtórnik HDMI, inaczej bedzie trzeba podlaczyc dzwiek optycznie.

Prosilbym o wyjasnienie jak to jest, bo jestem kompletnie zielony :/
A jak ktos wie jaki model moglby polecic do 1100zl, filmow i muzyki (Rock-Death).

Pozdrawiam
Alex
 

Alimanek

New member
Kilka pytan:

Jak jest z dzwiekiem w tym modelu?

Czy Harman AVR 147 ma wtórnik HDMI ?

Czy przesyla obraz 1080p?
 
Ostatnia edycja:

brt.pl

New member
Witam!

Ja dodatkowo mam pytanie jak się ma 147 do 155, Wiem, że 155 to nowsza wersja ale poprosiłbym o odpowiedź w ujęciu HDMI i możliwości podłączenia do tego urządzenia na raz:

xbox360, PS3, Wii, n, dekoder UPC. Jeśli chodzi o TV to mam Sharpa 46 XD
 

brt.pl

New member
Ja osobiście szukam czegoś gdzie się zmieszczę do 2/2.5 k PLN. Jednak jeśli H/K 147 jest dobry to po co przepłacać... Jestem graczem amatorem i podobnie jest z filmami - gram i oglądam często...
 

brt.pl

New member
Kontaktowałem się z ninją. Niestety zabił mnie ceną - fachowe cięcie. Nawet nie miałem możliwości reakcji... Super cena. Jak za sprzęt z takimi parametrami to [H/K 255] niezła okazja. Wiem już wszystko, co kupić, wiem u kogo kupić...

Dzięki za pomoc
 

armi

New member
Bez reklam
może być też avr 247 - teraz cena też powala na nogi...

ale jak niezbyt wygórowane oczekiwania i głośniki niezbyt wymagające to avr 147 wystarczy.
Dźwięk w serii avr 1xx przez HDMI się nie podłączy. Można podłączyć optycznie lub coaxialnie i dla mnie osobiście jest to lepsze rozwiązanie niż przez HDMI. HDMI daje jeden plus - mniej kabli
 

Shagohad

New member
Bez reklam
A ja polece marke Onkyo :). Model 506 spokojnie miesci sie w twoim budzecie. No ale H/K 147 to teb bedzie dobry wybor. Ogolnie dzisiaj jak kupowac amplituner to H/K albo Onkyo...
 
Do góry