Wszystkomający, Tani odtwarzacz Blu-Ray

Horhe Ortega

New member
Jesli kwota do 1000zł to wybór jest prosty: LG BD390
To też zależy od ceny LG590 po "ustabilizowaniu" i tego jak wypadnie on "w praniu".Jak cena osiągnie rozsądne granice ~1000PLN to może z HDD będzie większy pożytek niż z wyjść analogowych.Czy między BD390 a takim Samem 1600 jest aż taka przepaść (warta dopłaty prawie drugie tyle) to ja szczerze wątpię.
 

macinus

New member
Jak poszukasz dobrze na forum, to zobaczysz, że można przerobić do formatu takiego by PS3 odczytywało :)

No a na telefonie to też nie problem bo można przerobić i już. Ludzie ja nie chcę kupić sprzętu "bo jeszcze pograć można, a film to się przerobi", tylko taki który łyknie to co ja mu podam (mkv różne). Do grania to mam na razie Motkę Milestone, a na PS3 i tak nie ma gier godnych uwagi (FM, ME, itp. itd.).

Oj żebym nie rozpętał wojny. JA nie widzę sensu kupowania PS3.
 
Ostatnia edycja:

Kristobal

New member
Jestem posiadaczem LG BD370 i nie widzę jakoś potrzeby dokupowania dodatkowej "skrzynki" :)
Pliki xvid/avi w rozdzielczości wyższej niż 720x576 są bez problemu odtwarzane!
 

macinus

New member
Sorki za offtop. Wiecie co... Przypomniała mi się scenka z giełdy jakiś czas temu. Patrzę a leży ps2. Pytam-ile konsola? Aaa z 50zl daj. 50?! (myślę, że w sklepie ładnych kilka razy tyle). Pytam-a co w niej nie tak. -A chyba lasera nie ma. Kurde masakra, to jak- poproszę colę tylko bez tego mokrego w środku.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Macinus ... sądzę, że już wiesz, że takowego urządzenie nie ma.
Ja nie widziałem i nie słyszałem o " odtwarzaczu BD, DVD oraz MKV. Możliwość podpięcia dysku hdd. NTFS. Po prostu jak najlepszy kombajn.
Cena do ok. 1000zl."
Każdej maszynce co nieco brakuje.
Moje oczekiwania spełnia BD390, ale nie czyta WSZYSTKIEGO.
 

Dudziek

New member
Witam!
Szykuje się w końcu do kupna mojego pierwszego odtwarzacza blu-ray (na początku czerwca wychodzi blu-ray z koncertu U2 w Kaliforni - do czego doprowadza miłość do zespołu tongue.gif). Nie jestem zbyt kasiasty, nie chcę wydać więcej niż 450zł (akurat tyle kosztuje w pewnym sklepie teraz soniacz bdp-s370). Moje wymagania nie są jakoś specjalnie chyba wygórowane:
1. Przynajmniej poprawne (tv mam Grundig Vision 7 37-7850 FullHD, a nie jest to raczej sprzęt najwyższych lotów więc nie potrzebuje nie wiadomo jakiego kosmosu xD obraz FullHd puszczany z mojego tv całkowicie mnie zadowala)
2. Odtwarzanie mkv
3. BD-Live
4. Odtwarzanie divx

Z tym, że ostatni punkt nie jest konieczny. Zastanawiałem się jeszcze nad LG BD-370 , ale nie podoba mi się jego wygląd, poza tym jest już niemożliwy do dorwania poniżej 450zł. Ewentualnie w grę wchodzi LG BD-350V, ale nie ma on BD-Live sad.gif
Może są jednak kwestie o których nie wiem, a powinienem?
Czy przy moich założeniach Sony BDP-S370 będzie najlepszym wyborem?
 

jdud2

New member
Witam!
Czy przy moich założeniach Sony BDP-S370 będzie najlepszym wyborem?

Mam Sony bdp S370 i jak na wszystko czytający, szybki i cichy player dla ludu pracującego miast i wsi jest naprawdę dobry. Jednakże ja mam niedosyt, Miałem już lepsze pod względem dźwięku i obrazu playery. Trudno opisywać to słowami, abyś zrozumiał, o co mi chodzi, ale w trakcie czytania testu 4 bd-playerów: pioneer, jvc, panasonic i sony na łamach tego forum (poszukaj, jest taki test w płatnej części), mógłbym użyć tych samych określeń, na to co mam w sonym i na to, czego mi brakuje a miałem w innym odtwarzaczach. Zatem obraz jakby mający więcej szumów niż w innych odwarzaczach, a dźwięk pozbawiony dynamiki oferowanej przez pioneera. Po prostu poczytaj tamten test i w miejsce opisywanego tam budżetowego sony z serii 3X0 (sorki nie pamiętam modelu dokładnie) postaw swojego (przyszłego) s370, będziesz miał moje odczucia względem tego sprzętu.
 
Do góry