Wszystko o modelu 9803

mrdark

New member
Widziałem właśnie ten model w Gdańsku w media markt. Szkoda, że puścili jedynie sygnał testowy, wiec próżno było szukać słabych stron.
 

Agrescik

New member
A ja wam powiem....

.... ze ten model jest chyba przereklamowany. Widzialem go w akcji i chyba poza lekka zmiana design'u TV wydaje sie byc podobny do opcji 9603/9703 :)


Po prostu po co przeplacac :)
 

vidi21

New member
jak sie widzi na sd w supermarkecie to wez... roznica jest naprawde duza. nie widzialem lepszego lcd od tego nie liczac sonego x'a (bo go nie widzialem )
 

jtd

New member
Bez reklam
Czern najlepsza wsrod lcd i plazm, brak katow, swietny SD, bardzo dobry HD, brak wiatraka, szybki soft, cienka ramka
 

pilifs

New member
W wawie w bemowskim MM wiszą obok siebie dwa phile 9803 i jakiś inny. Puszczają demo z koncertem Rickiego M. i różnica jest kolosalna na korzyść LED. Osobiście czekam na premierę i recenzje SONY 46EX1, jeżeli technologicznie będzie bliżej W4500 niż X4500, to wybieram po raz pierwszy od wielu lat nosonytv. Szkoda tylko, że 9803 jest taki "mały".
 

awujotka

New member
Bez reklam
A ja mam ten tv od tygodnia i tu moje pytanie: czy u was też da się zauwazyć (u mnie sygnał z n-ki - kanały HD w szczególności, ale i filmy w HD z VOD) lekkie smużenie w szybkich zmianach (ruchach) obrazu? Mam wrażenie, że zostają - jak to nazwać? - cienie poprzedniej klatki obrazu. Czy to "tylko wada" mojego egzemplarza, czy ten typ tak ma, a jesli nie - to jak to wyeliminować bez wizyty w serwisie, który może mnie ewentualnie wysmiać, ale ja mam bardzo wrazliwe oko. Na filmach z blue-ray jakby tego nie było.
Wiec czy to kwestia sygnału czy ustawień? Ale na poprzednim tv (philips 37pf9830) ten sam sygnał - tego zdecydowanie nie było. Czy może dlatego, że obraz większy to i więcej złego widać??? :hmm: Pomóżcie...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rzeczywiście jakość zarówno w HD jak i w SD na najwyższym poziomie.
017_P1100082.JPG


kąty boczne:
111_P1100306.JPG



Ilość szczegółów

095_P1100277.JPG


056_P1100481.JPG
 

saygon

New member
Witam,

Mam pytanie czy ktos z posiadaczy tego cacka upgradowal juz je? Bo u mnie nie chce hulac? :(Czy sa jakies roznie po upgradzie?

pozdrawiam,
saYgon

Witam,

Moze ktos mi pomoze zupgradowac 9803 wg instrukcji nie udalo mi sie jeszcze. Zgralem plik na USB jest spakowany i wersja rozpakowana w root i nie rozpoznaje. Jest do wyboru pictures,musici nie mozna uruchomic upgradu. Moze ktos mi pomoc?

Dzieki,
pozdrawiam,
saYgon

Witam,

Podlaczylem pod amplituner tv,zeby nie bylo opoznienia dzwieku, ale jest problem z dzwiekiem AC3, otoz nie rozpoznaje go. Mysle, ze problem jest dlatego, ze polaczylem wyjz sat analogoo (nie mam wyjcyfrowego audio:( potem cyfrowym z tv do amiltunera. Tylko, ze wgmnie przetowrnik powiniensobie dac z tym sobi radei powinienem miec dzwiek AC3 idac z sat. A jak podlaczylem bezposredni z odb sat to mam opoznienia ale AC3jest.

Moze ktos mi pomoc?
Dzieki,
pozdrawiam,
SaYgon
 

KIELAQ

New member
Co to się na tym świecie porobiło ? Czerń LCD lepsza niż na plazmie i to pionka ? Normalnie szok ! Nareszcie dopracowali LCD - tylko się cieszyć . Kolejny krok to pewnie będzie OLED .

Apel do KIKIEGO - chcemy teścik 9803 plizzzzzzz :)
 

c-4

New member
gdzie kupić?

Hej, czy ktos moze podac jakies namiary na sklep internetowy gdzie mozna go kupic ponizej 8000 zł. Mogą to być sklepy zagraniczne lub jakies aukcje, bardzo prosze o linki.
 
Do góry