wszystko na temat 42PFL7603D

oleey

New member
Cesar napisał:
Witam. Czy aktualizował ktoś z Was soft w TV. Jest nowa wersja na stronach Philipsa. Troszkę się obawiam i wersja English only? Podpowiedzcie czy warto zaktualizować soft do wersji 000 064 072 000. Pozdrawiam.

Ja zaktualizowałem w zasadzie zaraz po wyjęciu TV z pudełka. Poszło jak po maśle. Naprawiło niektóre opisy w menu, a poza tym cała lista poprawek jest na stronie Filipa.
 

Cesar

New member
Aktualizator

Dzięki oleey ;) Jestem po zmianie softu. Wielkich zmian to tam nie ma. Przydałyby się poprawki w samej szacie graficznej Menu, poczekamy. Pozdrawiam
 

sirbagin

New member
input lag

Witam
Przymierzam sie do kupna 42PFL7603D, jestem zachwycony jego mozliwosciami jednak jest maly problem... Glownym jego przeznaczeniem maja byc gry (PS3, X360) a angielskie fora dyskusyne az wra na temat "input lag" czyli dosc duzego opuznienia od wejscia sygnalu do wyswietlenia pixela. Objawia sie to glownie w grach wymagajacych precyzji i predkosci np Call of Duty czy Rock Band. Czy ma ktos jakies doscwiadczenia z tym problemem.
Czy mozna wylaczyc "polepszacze" ?
Bede bardzo wdzieczny wskazowki..
 

MacGege

New member
Tak można wyłączyć wszystkie polepszacze, począwszy od czujnika oświetlenia, automatycznym kontraście a skończywszy na HD Motion.
Krótko mówiąc to Ty decydujesz co chcesz mieć włączone
 

sirbagin

New member
Dziękuje za odpowiedz...
Znalazłem filmik pokazujący na czym polega problem o którym wcześniej pisałem:
link bez www:

dailymotion.com/video/x5je87_philips-inputlag-problem-w-old-pfl9_videogames

Na filmiku jest co prawda inny model ale doskonale pokazuje istotę problemu.
Miałbym ogromna prośbę do użytkowników 7603d o podobny test jeżeli majcie taka możliwość i podzielenie się wynikami.
Szkoda wywalić tyle kasy i się sparzyć...
 

urad

New member
w trybie TV "Gra" wyłączone są wszytkie polepszacze i mozna powiedzieć ze praktycznie nie ma zadnego opóźnienia.
 

oleey

New member
urad napisał:
w trybie TV "Gra" wyłączone są wszytkie polepszacze i mozna powiedzieć ze praktycznie nie ma zadnego opóźnienia.
Tu się nie zgodzę z kolegą. Niestety u mnie nawet po wyłączeniu wszystkich ulepszaczy nadal reakcja jest opóźniona. Wczoraj zrobiłem eksperyment i podłączyłem swoją Xbox360 po kablu komponentowym a nie HDMI - i tu zdziwienie.

W zasadzie brak opóźnień w wyświetlaniu, a jakość obrazu minimalnie gorsza (co przy widocznych pikselach nawet w trybie 1080p przy podłączeniu po HDMI daje wrażenie polepszenia obrazu).

Na HDMI nie mogłem pograć w Pinball, natomiast na komponencie nie ma z tym problemu.

Więc jeżeli konsola + TV Philips to tylko po komponencie.
 

MacGege

New member
Ja jeszcze nie testowałem podłączenia kompa czy konsoli do 7603, ale w związku z tym iż pojawia się już któraś wypowiedź użytkowników Philipsa iż jest jakiś problem w tym zakresie.
Zgłaszajcie takie rzeczy do Philipsa i zamęczajcie ich tego typu problemami, bo to w Naszym interesie. Niech uaktulaniają oprogramowanie , co Nam użytkownikom powinno wyjść na dobre.

Koniec apelu :mrgreen: , hehehehe
 

MaxPayne

New member
witam
jak najlepiej ustawić telewizor pod PSP sony aby obraz był płynny i ostry
na ta chwike obraz jest pływający niezbyt to ciekawie wygląda.
 

suprnowa

New member
Philips 32PFL7603D/12 filmy z USB

Witam
Czy istnieje możliwośc odblokowania oglądania filmów z USB na telewizorze Philips 32PFL7603D/12.Posiada on port USB można na nim oglądać zdjęcia oraz mp3.
Pozdrawiam
 
Do góry