Wszystkie androidy? XR-65X94J; A8 Series włączają amplituner?

deusexe

Member
Mam dwa różne telewizory Sony z androidem: XR-65X94J i A8 OLED. Oba są podłączone do amplitunerów przez złącze HDMI eARC na jednym i drugim występuje ten sam problem, kilka minut po wyłączeniu, same włączają amplituner. Amplituner pozostaje włączony około minutę i wyłącza się. Na OLED zjawisko występuje rzadziej. Znalazłem jakiś temat na reddicie sprzed dwóch lat dotyczący tego problemu, ale bez rozwiązania.
 

mieto132

New member
też mam ten problem w 65xh9096, po wyłączeniu tv przełączam np. na radio i za chwilę i sam przełącza się na tv po mimo że tv zgaszony,u mnie zaczęło się to po ostatniej aktu. reset zrobiony nic nie pomaga.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

deusexe

Member
Zacznij jak zawsze od resetu sprzętu całego.
Często to pomaga.
Myślisz o twardym resecie? Czyli powrót do ustawień fabrycznych? Nie wiem czy to ma sens jak zjawisko występuje na dwóch różnych telewizorach, a na XR-65X94J dzieje się od nowości - pierwszego uruchomienia.
też mam ten problem w 65xh9096, u mnie zaczęło się to po ostatniej aktu. reset zrobiony nic nie pomaga.
Tak jak myślałem, to problem globalny, tylko niekoniecznie zwykli użytkownicy widzą w tym problem...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To faktycznie może być po update większy problem.
Zapewne poprawili jakiś element ale nie sprawdzili całości nowych zmian.
Warto zgłosić problem do Sony. Im więcej osób napisze tym szybciej pochylą się nad problemem.
 

deusexe

Member
Odpowiedź supportu: "Nawiązując do zgłoszenia, aby rozwiązać problem należy wyłączyć funkcję Bravia Sync. Poniżej przesyłam instrukcję, wyjaśniającą jak wyłączyć tę funkcję." No brak słów... :oops: pomogli
 
Ostatnia edycja:

mieto132

New member
Wstaw jak możesz tą instrukcje, ja u siebie od początku mam to wył.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry