Współpraca PUS 7101 z modułem CAM

miet55

Member
Bez reklam
Z bardzo zadawalającym skutkiem do tej pory używałem CAM'a wraz z kartą Smart HD. Przeszłem do NC+ i niestety ich parowany CAM, bardzo opóźnia start TV. Po włączeniu i zgaśnięciu logo Philips, następuje weryfikacja która trwa ok. 15sek. Poprzedni moduł tego nie robił i praktycznie program TV pojawiał się zaraz po wygaśnięciu logo. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia tej kwestii?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Naprawdę....
Wolę na MŚ w piłce niż ful hd.
To jest duuuuża różnica.
A pilot możesz zawsze ze smartfona.
 

miet55

Member
Bez reklam
Nie rozumiem co masz na myśli. Mam Cam'a 4K i nic tu lepiej nie będzie. A smartfon nie do tego służy. Można w ramach zabawy a nie codziennego korzystania. I kolejna przewaga to, że na TV ukladam listę jak chcę i przypisane kanały mają numerację przeze mnie nadaną.
 

hd maniak

Member
Problem z modułem cam

Witam

Mam pytanie odnosnie modułu CAM CI+ Start+ 4K, czy ten moduł będzie mi odbierać na tv philipsa 7101?
Poniewaz zblizaja się mistrzostwa swiata w piłce nożnej i chciałbym obejrzec mecze w wyzszej jakosci.
Czy ktos z was moze ma ten moduł i moze się podzielić spostrzezeniami oraz uwagami czy wogóle ten moduł wspolpracuje z modelem tego tv a jak tak to jak to wygląda jesli chodzi o jakosc obrazu itd
Z gory dziękuje za odpowiedz
 

miet55

Member
Bez reklam
Tak, bedzie dzialac. Tylko wkurzajacy po wlaczeniu obraz uwierzytelniania ok. 15sek. Na TV z szybkim startem tego nie ma.
 
Do góry