wspólne zakupy?

orhm

New member
witajcie.
kumulatory kumulatorami, a ja zastanawiam się czy nie przenieść tego na grunt forum, albo czy nie zarejestrować się w X osób na w/w serwisie.

po co? otóż sporo osób szuka sprzętu, albo już wybrało i pyta - "gdzie kupić?". czemu więc nie skorzystać z istniejących sposobów na tańsze zakupy?

np ja - aktualnie poluję na projektor i w zależności od ceny będzie to jeden z poniższych (wiem, spory rozrzut):
a) LG AN215,
b) Sanyo PLV-Z5,
c) Sanyo PLV-Z2000 + PS3 (najlepiej jako zestaw promocyjny, albo sam Z2000).

jakby ktoś jeszcze chciał, to może nas się zbierze więcej? albo inne projektory. wiem, zostaje kwestia zebrania się do kupy i załatwienia tego, ale jeśli sobie nie jesteśmy w stanie zaufać - skorzystajmy z gotowego serwisu. nazwe już chyba każdy zna :)

PS. inny sprzęt oczywiście też :)
 
Ostatnia edycja:

orhm

New member
Wyniki klikania za sanyo plv z2000

Ponawiam apel o wspólne zakupy różnych rzeczy.
Po znalezieniu najniższej ceny 6500pln za projektor z tematu - postanowiłem wysłać kilka maili. Na jeden z nich dostałem odpowiedź:
Mogę zaproponować cenę brutto : 6 344,00 PLN W zależności od ilości sztuk cena będzie obniżona .
Przykładowo przy zamówieniu 3 sztuk cena brutto : 6 283,00 PLN itd.
Obudowa projektora - czarna .
Zapewniamy autoryzowany serwis gwaancyjny i pogwarancyjny oraz dobre ceny na lampę
Firma z Trójmiasta, sprzęt kupuje od dystrybutora sanyo.

Kolor czarny, bo o taki pytałem. Wcale nie musi taki być.
Oczywiście jest w necie kilka ofert jeszcze za ~6800pln z ps3 gratis, ale podobno oficjalna promocja się skończyła, więc są to czyjeś ewentualne zapasy magazynowe.

Jasne, można zamówić ten rzutnik z UK, co z kosztami przesyłki daje jakieś 5200-5500 zależnie od kursu Ł oraz od waluty rozliczenia zagranicznych transakcji na naszej karcie. Płatność Google Checkout czy inne Paypale. Wychodzi 1000pln taniej, ale ja jakoś nie mam ochoty ani ryzykować, ani czekać.

Może wpiszcie inne sprzęty, jakie byście chcieli i jak zobaczymy czego najbardziej szukamy, to się coś zorganizuje?
 

angoos

New member
Ten twój apel trochę tu nie na rękę dla niektórych osób.
Równie dobrze mógłby administrator tego forum i całej zresztą strony wprowadzić taką opcję.
 
Ostatnia edycja:
Do góry