WOW - konkurs emocjonalny. Zagłosuj i wygraj wieżę stereo jako prezent na święta.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja nie startuję w konkursie, ale na mnie największe wrażenie zrobiła technologia IGZO, mam nadzieję że wkrótce pojawi się na rynku - WOW.
 

pantomima

Banned
Douszne słuchawki Bose QuietComfort® 20i - rewelacja !!! Nie bedę świrował ze je posiadam , miałem tylko okazję sprawdzić jak graja i jestem pod wrażeniem . Póki co godnie mi służa Bose MIE2i , ale gdy tylko padną to nastepca będą QuietComfort ;)
 
T

Tgamer

Guest
Philips PDL8908S powalil mnie "dizajn"


Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 

claudio

Member
Nie będę oryginalny Panasonic VT60 :)
Nie spodziewałem sie że od VT30 można jeszcze tyle dobrego zrobić dla tej serii plazm :) Naprawde telewizorek za przeproszeniem "dupe urywa"
 

WiTT

New member
Bez reklam
No przecież i nie inaczej jak NAD :D

nadlogo.gif
 

WiTT

New member
Bez reklam
Drugi głosik pójdzie na polską firmę RLS - małe monitorki jak żadne inne zrobiły na mnie wgniatające w fotel wrażenie, pamiętam i długo nie zapomnę tego wrażenia, po kilku odsłuchanych kolumnach, na końcu RLS. Szok i nie dowierzanie że takie maleństwa tak zagrały. Trzeba dodać że grały pod NAD'em ;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
A trzeci głos oddam niespodziewanie na smartphone, o! Nokia Lumia z Windows Phone. Po andku wreszcie smartphone który mnie zaskoczył, i to bardzo pozytywnie. A jeszcze bardziej zaskoczył żonę, która momentalnie się do niego przekonała. Także jak najbardziej zasłużony głos WOW :)
 

marcinkam

New member
Sony KDL-46W905A - Rewelacyjny telewizor. Fantastyczne kolory (technologia Triluminos naprawdę się sprawdza). Niesamowita jakość 3D
Pozdrawiam
 
T

Tgamer

Guest
iphone 5s za czytnik linii papilarnych

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry