Wolfenstein 3d

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witajcie! Czy pamietacie Wolfensteina na PC? Dzisiaj zajrzałem do PS3 store i tam ... Wolfenstein 3D za 18 PLN. Ściągnąłem i co? Grafika jak na starym dobrym PC! To jakby żywcem przeniesiona gierka na nasze PS3. Łza się w oku kręci!. Trofea zdobywane w tej gierce mają ponoc odblokowywać coś w tej "prawdziwej" która ma się ukazać za czas jakiś. Moim zdaniem dla wielbicieli starego Wolfa - must have!!:grin:
 

Mefju

New member
O proszę , pamiętam jak giercowałem na PC , nie długo ma wyjść druga część Wolfa z tego co pamiętam to na X'a 360 i PS3 , nie pamiętam jak z PC, więc fani Wolfa nagrają się w nie dalekiej przyszłości :eek:k: Pozdrawiam.
 

Bambolo82

Banned
Chlip...chlip...

Pamietam jak jeden kolega otrzymał na urodziny PC -ta z procesorem 286. Na początku miał monochromatyczny monitor EGA, a potem dokupił monitor kolorowy VGA i ściągnął na giełdzie Wolfsteina 3d. To była naprawdę sensancja i szok!

Graliśmy we dwójkę na jednej klawiaturze he he...on naciskał kierunki a ja spację (otwieranie drzwi) i "fire". To był taki tryb co-op...he he...

Mam sentyment, ale raczej z PSN'a tego nie ściągnę za 18 zł. Nie jestem fetyszystą.
 

mg30906

New member
ja wczoraj dla odmiany ściągnałem Bombermana dla córki ;)
skończyło się tak że grałem do 2am w multi - pewnie dzisiaj też tak będzie :roll: - grałem w to kilkanaście lat temu na PC - bezcenne :)

pzdr
 
Do góry