Własny dekoder NC+ a umowa

t0tti89

New member
Tak jak w temacie, czy można kupić swój własny dekoder (nie te co oferuje nc+) spokojnie do niego włożyć kartę i korzystać z telewizji nc+ ? Czy może jest tak,że karta będzie działać tylko z dekoderami nc+ ? Pytam ,ponieważ pisząc delikatnie nie jestem zadowolony z wifiboxa... a jeżeli nie ,to czy można włożyć kartę bezpośrednio do TV modułem ?
 
I

irek6311

Guest
Tak jak w temacie, czy można kupić swój własny dekoder (nie te co oferuje nc+) spokojnie do niego włożyć kartę i korzystać z telewizji nc+ ? Czy może jest tak,że karta będzie działać tylko z dekoderami nc+ ? Pytam ,ponieważ pisząc delikatnie nie jestem zadowolony z wifiboxa... a jeżeli nie ,to czy można włożyć kartę bezpośrednio do TV modułem ?
Karta jest parowana z dekoderem, w module CI niestety nie będzie to działać, jedyna opcja to po skończeniu umowy zrezygnować, kupić NC+ MIC z modułem CI+ i ten włożyć do TV wraz z kartą, NC+ niestety chwilowo nie udostępnia modułu CI z kartą (te zestawy są parowane), w Cyfrowym Polsacie taka opcja moduł CI z kartą też parowaną jest dostępny i można zaraz czy przy odnawianiu umowy zmienić dedykowany dekoder na moduł CI .
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Moduł NC+ Mix nigdy nie był udostępniany .Moduł kupowało się na własność za 199zł ,teraz kosztuje chyba więcej .Po kupnie wybierało się abonament najtańszy za 29zł miesięcznie ,umowa na 12 miesięcy .Karta jest sparowana z modułem .Niezła rzecz, bowiem uwalnia od "firmowego" dekodera,jeżeli tuner satelitarny jest wbudowany w telewizor to nie potrzeba żadnego dekodera i upraszcza to obsługę gdyż wystarczy jeden pilot ,dodatkowa zaleta to taka że, można ułożyć sobie własną listę kanałów

Jedyna szansa to oferta pre-paid Smart HD ,tam karta nie jest parowana ,wystarczy dowolny moduł w systemie Conax np.Smith i działa
Jest też wyjątek od tej reguły np. tuner Globo X2 ,który ma sparowaną kartę i działa tylko z tą dostarczoną w komplecie ,ale co ciekawe karta wyjęta z tego dekodera działa w innym dekoderze
 

Fuldi

New member
Podłącze się pod ten temat przedłużam umowę już któryś raz z rzędu żeby tylko pozostawić multiroom bez konieczności łączenia ich po lanie czy wifi. Aktualnie mam dekoder SAGEMCOM DSI 87 HD jednak chciałbym coś lepszego czy ew. jakiś moduł... jeśli ma to jakieś znaczenie to karty mam z przed kilku dobrych lat
Pytanie: czy mogę zainwestować w jakiś lepszy dekoder i będzie on działać z moją kartą ?
 

Lech

New member
Bez reklam
Miałem kartę z 2008 roku i dekoder VU+, które ze sobą dobrze współpracowały. Od 01 maja br. mam kartę przedpłaconą z cyfry, ale kupowaną z dystrybucji, bo z cyfrą nie mogłem się dogadać i zerwałem umowę w ten sposób u dystrybutora za taki sam pakiet zapłaciłem sporo mniej. Karta przedpłacona pracuje w dekoderze VU+ poprawnie.
 
Do góry