Właśnie szarpnąłem się na Sharpa

J

Judash

Guest
Tomek Koko napisał:
No to własnie mnie chyba wyleczyłeś z full hd.

No to wlasnie dlaczego cie niby wyleczyl z full hd?Bo w koncu bedziesz widzial, to co widzi oko i kamera naprawde?
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Judash napisał:
No to wlasnie dlaczego cie niby wyleczyl z full hd?Bo w koncu bedziesz widzial, to co widzi oko i kamera naprawde?
dlatego :" elewizor faktycznie jest bardzo dobry. Zbliżenia są wyraźne, widać na twarzach zmarszczki wszelkie piegi u prezenterek i ten puder na twarzy i dekoldach". Tv za takie pieniadze ma dawac mi niezapomniane wrazenia ale pozytywne.
 

mholwro

New member
Tomek Koko napisał:
No to własnie mnie chyba wyleczyłeś z full hd.

Nie jest tak źle. Zauważ, że jak będziesz oglądał mecze lub inne programy np. przyrodnicze, to wtedy wysoka rozdzielcziść będzie bardzo przydatna.
A jak będzie Tobie razić ta dokładność to sobie zmiękczysz obraz i już nie będziesz widzał tych szczegółów.
Marian
 
J

Judash

Guest
Tomek Koko napisał:
dlatego :" elewizor faktycznie jest bardzo dobry. Zbliżenia są wyraźne, widać na twarzach zmarszczki wszelkie piegi u prezenterek i ten puder na twarzy i dekoldach". Tv za takie pieniadze ma dawac mi niezapomniane wrazenia ale pozytywne.

Ale gdybys sam te babe pudrowal w garderobie, to tez bys widzial te zmarszczki, puder itp skazy.Chyba dobrze, ze odbiornik wiernie odzwierciedla to co widzi ludzkie oko na zywo?
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Judash napisał:
Ale gdybys sam te babe pudrowal w garderobie, to tez bys widzial te zmarszczki, puder itp skazy.Chyba dobrze, ze odbiornik wiernie odzwierciedla to co widzi ludzkie oko na zywo?
EEEEE gdybym ja ją pudrował tzn ze by mi za to płacili, tak wiec mógłbym patrzec na jej zmarszczki itp a tu ja place wiec wrazenia powinny byc ajajaj.
 
Ja też chciałbym pozdrowić wszystkich a szczególnie kikiego który jest najlepszym doradcą w sprawach HDTV ale nie tylko bo także wszystkiego nawet sexu i w ogule, w sklepie jak 42"XD1E zaczynał buczec to kiki tylko poszedł, spojrzał tym swoim profesjonalnym spojrzeniem kikiego i juz było po buczeniu, a poza tym zauważyłem, że jak kiki spogląda z kąta na LCD to z tego kąta obraz robi się ostry i pełen barw i jak wówczas spojrzy sie z przodu to prawie nic nie widac, takie mętne, ale to wszystko moc i wiedza kikiego;););) ... a tak na serio jako nowy witam wszystkich bardzo serdecznie (oczywiscie również kikiego). Na razie zbytnio udzielał się nie bedę aby niepotrzebnie nie zakładać nowych topioków i nie kasztanic po próżnicy. Przede mna kupno LCD 46" więc musze troszkę pobuszować, hey:D
 

dino123

New member
"Na razie zbytnio udzielał się nie bedę aby niepotrzebnie nie zakładać nowych topioków i nie kasztanic po próżnicy. "


Ale właśnie kasztanisz...!
Liczą się fachowe uwagi i profesjonalne podejście do tematu, bo to właśnie pomaga się na coś zdecydować a nie takie pierniczenie jak Twoje...
Nie podważam w żadnym wypadku fachowości Kikiego ( swoją drogą najczęściej wymieniany nick na forum),sam wielokrotnie opierałem się na jego wiedzy, ale żeby tak zaraz lizać rowa ...?
 

DrBat

New member
sergiovanhelsing napisał:
Ja też chciałbym pozdrowić wszystkich a szczególnie kikiego który jest najlepszym doradcą w sprawach HDTV ale nie tylko bo także wszystkiego nawet sexu i w ogule, w sklepie jak 42"XD1E zaczynał buczec to kiki tylko poszedł, spojrzał tym swoim profesjonalnym spojrzeniem kikiego i juz było po buczeniu, a poza tym zauważyłem, że jak kiki spogląda z kąta na LCD to z tego kąta obraz robi się ostry i pełen barw i jak wówczas spojrzy sie z przodu to prawie nic nie widac, takie mętne, ale to wszystko moc i wiedza kikiego;););) ... a tak na serio jako nowy witam wszystkich bardzo serdecznie (oczywiscie również kikiego). Na razie zbytnio udzielał się nie bedę aby niepotrzebnie nie zakładać nowych topioków i nie kasztanic po próżnicy. Przede mna kupno LCD 46" więc musze troszkę pobuszować, hey:D

a jakich to porad w sprawie sexu udzielal Tobie Kiki? "wyjdz z domu","wiecej odwagi","kobiety nie gryza","wyglad to nie wszystko","pierwszy raz jest zawsze trudny"....mowisz o zywym czlowieku, z Ciebie tez ktos sie moze ponabijac....:hihi:
 
Chłopaki, przecież ja nie z kikiego sie nabijam:fool::fool::fool: Tylko właśnie z tego typu postów. Mam nadzieje że kiki w przeciwieństwie do niektórych to zakumał...;) Wesołych świąt przed Sharpami;)
 
Do góry