Włamanie do Playstation Network!!

pro_fill

New member
Bez reklam
słuchajcie - pobrałem na moje konto dwie gry: "inFamous" i "Dead Natrion".
wszedłem na konto syna i pobrałem "Little Big Planet". i mogłem pobrać tylko to. na jego koncie zniknęły "darmowe" gry z zakładki "Welcome Back".

nie wiem czy na powyższe może mieć fakt, że dwie ostatnie ["WipEout HD Fury" i "Ratchet & Clank: Quest for Booty"] mam na krążkach?
 

debeef

New member
Bez reklam
dziwne, u mnie po każdym pobraniu miałem napisane ile mogę jeszcze ściągnąć czyli odpowiednio 1, a potem 0
 

pro_fill

New member
Bez reklam
też mnie to dziwi.
wcześniej grałem w w/w gry i na HDD są jakieś pliki po tych grach [jakieś trofea i coś jeszcze], dlatego pomyślałem, że PSN "sczytało" te informacje i dlatego nie mogłem jednak pobrać tych gier, które mam na płytach.
 

Ogr

New member
Bez reklam
słuchajcie - pobrałem na moje konto dwie gry: "inFamous" i "Dead Natrion".
wszedłem na konto syna i pobrałem "Little Big Planet". i mogłem pobrać tylko to. na jego koncie zniknęły "darmowe" gry z zakładki "Welcome Back".

nie wiem czy na powyższe może mieć fakt, że dwie ostatnie ["WipEout HD Fury" i "Ratchet & Clank: Quest for Booty"] mam na krążkach?

Wejdz na opcję zarzadzanie kontami,nastepnie transaction management,potem service list,klikasz na ikone psn promotions, nastepnie ukazuja ci sie gry do pobrania,ktore zniknęły wczesniej i ściągasz zaległości ;)
 
Ostatnia edycja:

redlum

New member
Bez reklam
Ściągnąłem sobie jedna grę i wyszedłem z marketu po powrocie nie mam zakładki z grami tylko są te od plusa. Coś zrobiłem nie tak?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

mg30906

New member
Cześć ,

Mam Problem z dodatkiem Fury do Wipeout'a HD ściągnąłem w ramach zadośćuczynienia (sam expansion pack) ,zainstalowałem , ale nie widać żadnej różnicy , online nie mogę pograć na planszach z Fury - nie wykazuje zainstalowanego dodatku chociaż w plikach systemowych ikona Wipeout Fury sie znajduje

Ktoś może miał podobny problem

Pozdrawiam
 

mg30906

New member
Dzięki za odp ale to pewnie bym zauważył :)
To nie to.

Nie mam zakładki Fury , nie mogę też wejść w online (tam gdzie są wyścigi z dodatku Fury ) , jest jakiś Fuck-up , poszukałem i nie tylko ja mam taki problem ale odpowiedzi jak to rozwiązać nie znalazłem

pozdrawiam
 
Do góry