Włamanie do Playstation Network!!

Peek

New member
Bez reklam
Moim zdaniem Sony się nie popisało, jedyna warta zainteresowania gra to według mnie InFamous (przeszedłem całego, super gra).

Oczekiwałem jakiś perełek z PSN a nie starych pudełkowców, dobrze, że dali miesiąc PS+ to może coś się tam weźmie.

W każdym razie ja online gram baaaaardzo rzadko, więc braku PSN prawie nie odczułem...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem Sony się nie popisało, jedyna warta zainteresowania gra to według mnie InFamous (przeszedłem całego, super gra).
Każdy szanujący się gracz takie gry jak LBP czy właśnie inFamous już dawno ma zaliczone, wcisnęli po prostu starocie, które im zalegają na serwerach :)

Oczekiwałem jakiś perełek z PSN a nie starych pudełkowców, dobrze, że dali miesiąc PS+ to może coś się tam weźmie.
A zastanawiałeś się co się stanie po tym miesiącu?

W każdym razie ja online gram baaaaardzo rzadko, więc braku PSN prawie nie odczułem...
I u mnie jest podobnie.

Pozdrawiam,
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
no fakt że nie popisali się z tymi tytułami - mam konto jeszcze w usa to moze tam cos podłapie - ale wajpałtaHD i ded nejszyn wezmę bo można w dwie osoby posmigac a tego nie miałem - psnplus to włsnie cwany myk na zarobek bo pewnie teraz wrzucą na ten miesiąc tłuste tytuły i ekstrasy i sporo ludzi weżmie kontynuację a potem bedzie tak samo - biznes to nie filantropia nawet na krachu na giełdzie ktos zarabia wiec oni teraz muszą sie odbic - zobaczymy co jeszcze przygotowali w kwesti softu
:grin:
 

pro_fill

New member
Bez reklam
spójrz na to realnie - jeśli mieliby dać wersję gry w 3D, to równie dobrze mogli dać coś topowego.
 

pav3l

New member
Bez reklam
2 letnia karta graficzna to starocie. Ja wiem, że prawo u nas tak szybko nie ewoluuje, ale mamy 2011r. Masta_J - sprawdź datę publikacji artykułów. Tak, są 7 lat stare. To co powiedziałem w tym wątku na temat kart, to nie teoria, a praktyka ostatnich 2lat.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Twój poradnik to taka sama data publikacji a w takich poradnikach wszystko pięknie wygląda.
Jak zmieniły się od tamtego czasu przepisy dotyczące oszukańczych zakupów kartą online?

Pozdrawiam,
 

pav3l

New member
Bez reklam
Twój poradnik to taka sama data publikacji a w takich poradnikach wszystko pięknie wygląda.
Jak zmieniły się od tamtego czasu przepisy dotyczące oszukańczych zakupów kartą online?
Pozdrawiam,
:D Mój bardziej pasował do mojej praktycznej teorii :D
Na poważnie, nie jest teraz tak źle, ale dobrze też nie jest.
 

debeef

New member
Bez reklam
ja już zassałem Ratcheta i Dead Nation, a na psp Killzone: L na modnation zabrakło mi miejsca...ile ta gra zajmuje???
 

A...

Member
Panowie jakie macie szybkości pobierania z PSStore? U mnie po wznowieniu działania usługi niestety po włączeniu ściągania np. gry lub demka najpierw ściąga normalną szybkością łącza a po paru(dziesięciu) ściągniętych megabajtach prędkość spada do kilku kb/s. Ktoś coś takiego zaobserwował?
 
Do góry