Władca Pierścieni (różne edycje)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pisalem Ci. Z pierscieniem jest wlasnie ta. Rozszerzona ale bez dodatków.

Dokładnie, a rozszerzona z dodatkami występuje jako jeden komplet w takim twardym opakowaniu też defakto jest na nim pierścień lub pojedynczo każda z części osobno tylko że mają dodatki. I każda z części okładka jest innego koloru.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Masz 3 wersje edycji roszerzonej.

Najtańsze bez dodatków
1.JPG


W jednym packu z dodatkami
images


I osobne wersje z dodatkami
images

images

images
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Ta 15 płytowa wersja z PL to koszt około 360-400 PLN. Wersja z zavvi bez PL to koszt ca. 100 PLN. Jak tu się nie wcurwić?

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
To co podał krzysiek to nie wszystko :p bo jest jeszcze ta ostatnia opcja (każdy film osobno, ale z dodatkami) w steelbookach. Teraz w Empik Blue City widzę leży po jakieś 80 zł za sztukę. Jeśli dobrze widziałem :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
To co podał krzysiek to nie wszystko :p bo jest jeszcze ta ostatnia opcja (każdy film osobno, ale z dodatkami) w steelbookach. Teraz w Empik Blue City widzę leży po jakieś 80 zł za sztukę. Jeśli dobrze widziałem :)

Dobrze prawisz:popcorn: Ale to nie wszystko. Ja mam wydanie z Australia , białe opakowanie Blu-Ray. :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To co podał krzysiek to nie wszystko :p bo jest jeszcze ta ostatnia opcja (każdy film osobno, ale z dodatkami) w steelbookach. Teraz w Empik Blue City widzę leży po jakieś 80 zł za sztukę. Jeśli dobrze widziałem :)


Zgadza się ale chodziło o wytłumaczenie Koledze jak ma rozróżnić wydania..
 

kryzys13

New member
Porównałem wersję kinową na DVD z rozszerzoną BD pierwsza 157 minut druga 228. Czas wersji rozszerzonej podany jest z dodatkami?
Pytam ponieważ obejrzałem do momentu w Bree i nowych scen nie zauważyłem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Porównałem wersję kinową na DVD z rozszerzoną BD pierwsza 157 minut druga 228. Czas wersji rozszerzonej podany jest z dodatkami?
Pytam ponieważ obejrzałem do momentu w Bree i nowych scen nie zauważyłem.

Na Blu-ray w wersjach rozszerzonych wygląda to tak :

1 część - 3h 48min
2 część - 3h 55min
3 część - 4h 23min

Czasy dotyczą długości samych filmów ;-)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Czasy wersji rozszerzonej dotyczą samej akcji. Natomiast filmy są jeszcze dłuższe niż to co podał piramida, bo ED ma też dużo dłuższe napisy. Tu się jednak wydawca zachował fair i podaje czasy wydłużenia samej akcji. I to właśnie podał piramida :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czasy wersji rozszerzonej dotyczą samej akcji. Natomiast filmy są jeszcze dłuższe niż to co podał piramida, bo ED ma też dużo dłuższe napisy. Tu się jednak wydawca zachował fair i podaje czasy wydłużenia samej akcji. I to właśnie podał piramida :smile:


Wydawało mi się że to co podałem to było razem z napisami końcowymi,które trwają po jakieś 20 min na film...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
To co jest na Wikipedii dotyczy tylko akcji. Same napisy w ED są od tych TE dłuższe o chyba.... kilkanaście minut. Np. Dlatego że jest tam masa ludzi z fanklubu Tolkiena.
 
Do góry